Agata Duda jest chora. Co dolega pierwszej damie? To dlatego…

Agata Duda jest chora

Agata Duda jest chora

Dlaczego Agata Duda nie wzięła udziału w obchodach 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej?

Wczoraj w całej Polsce obchodzono 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej. 10 kwietnia 2010 roku w wypadku lotniczym zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński z małżonką. W Warszawie, Smoleńsku i Gdańsku odbyły się największe uroczystości z udziałem władz państwowych. 

Zobacz: Śp. Lech Kaczyński doczekał się kolejnego pomnika. Postawiono go przed warszawskim ratuszem. Montaż odbywał się w nocy 

Prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich w krypcie na Wawelu. Wziął także udział w mszy w krakowskiej archikatedrze. Potem przyjechał do Warszawy, gdzie przemówił do osób zebranych na Krakowskim Przedmieściu. Cały czas był jednak sam. Nie towarzyszyła mu żona Agata Duda. Do tej pory, na oficjalnych uroczystościach pojawiał się właśnie z małżonką.

Nieobecność pierwszej damy wielu zaniepokoiła. Okazuje się, że Agata Duda jest chora, co uniemożliwiło jej udział w obchodach 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Jak dowiedział się Fakt, żona prezydenta Andrzeja Dudy mocno przeziębiła się już w czwartek. Nie dała więc rady, aby towarzyszyć mężowi w niedzielę.

Agacie Dudzie życzymy zdrowia.

Zobacz: Agata Duda jednak nie zabierze głosu w sprawie ustawy antyaborcyjnej! Andrzej Duda stanął w jej obronie 

Agata Duda jest chora. Na co?

Agata Duda jest chora. Na co?

Dlaczego Agata Duda nie wzięła udział w obchodach katastrofy smoleńskiej?

Dlaczego Agata Duda nie wzięła udział w obchodach katastrofy smoleńskiej?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×