Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska? Która mniej waży?

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska

Anna Lewandowska waży 53 kg,  Ewa Chodakowska 54 kg

Moda na bycie fit i prowadzenie zdrowego trybu życia opanowuje coraz więcej osób. Treningi na siłowni, poranny jogging, a do tego specjalnie zbilansowana dieta to coś, czym fascynuje się coraz więcej osób. Największe zainteresowanie aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem można zauważyć wśród polskich gwiazd. Nie ma co się dziwić. W końcu dla sław ciało jest narzędziem pracy, a każdy ich dodatkowy kilogram lub niechciany boczek jest zauważany przez bezlitosny obiektyw aparatu.

Sławy często korzystają z pomocy specjalistów. W Polsce do najpopularniejszych trenerek należą Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska. Między gwiazdami utworzyła się swego rodzaju konkurencja. Każda z pań wydała książkę (i to nie jedną), płyty DVD i każda organizuje grupowe treningi. Nie od dziś te dwie trenerki porównuje się do siebie niemalże na każdym polu.

Najnowsze „badania” mogą spowodować kolejne porównania i doniesienia. O co tym razem chodzi? O wagę Anny i Ewy.

Jak donoszą media żona Roberta Lewandowskiego jest szczuplejsza od swojej rywalki o 1 kg! Anna waży 53 kilogramy, z kolei Ewa 54. Oczywiście obie panie mają inny wzrost, czy też inną grubość kości, jednak można śmiało powiedzieć, że Anna jest lżejsza.

Myślicie, że ten jeden kilogram może jedną z trenerek dowartościować, a innej odjąć pewności siebie?

Z kim najbardziej lubicie trenować?

Zobacz: Anna Lewandowska i Cleo razem. „Będzie się działo”

22. Anna Lewandowska

22. Anna Lewandowska

Ewa Chodakowska (fot. AKPA)

Ewa Chodakowska (fot. AKPA)Ewa Chodakowska (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×