Znamy sekret figury polskich gwiazd: Natalii Siwiec, Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Kaczorowskiej, Dawida Wolińskiego…

dieta sokowa juicy jar gwiazdy

dieta sokowa juicy jar gwiazdy

Dieta sokowa

Kilogramy można gubić w przeróżny sposób: wariantów diet jest wiele. Każdą trzeba dopasować do potrzeb swojego ciała czy nawet temperamentu. Nie zawsze jednak w diecie chodzi o to, by wyłącznie się odchudzić. Równie ważne jest to, by oczyścić organizm ze zbędnych produktów przemiany materii.

Jednym ze sposobów na skuteczny, a przy okazji niezwykle przyjemny, bo smaczny, detoks jest sokoterapia. Dieta sokowa polega na zastąpieniu tradycyjnych posiłków odżywczymi sokami pełnymi witamin i mikroelementów. Są one tak skomponowane, by dostarczały wszelkich niezbędnych składników, umożliwiając organizmowi oczyszczenie.

Dieta sokowa stała się ostatnio modna wśród gwiazd. Wiele z nich pokazuje się zwłaszcza w portalach społecznościowych z charakterystycznymi słoikami. Dieta sokowa Juicy Jar, bo o niej mowa, jak wynika z opinii ją stosujących, jest nie tylko pyszna i kolorowa, ale też poprawia humor. Jak się nie uśmiechnąć na widok słoika z sokiem „Buenos Dżares”, „Lemon Zawodowiec”, „Leonardo Di Marchwio” czy „Beet Happens”? 🙂

Gwiazdy na diecie sokowej Juicy Jar

Kto popija modne i pyszne soki Juicy Jar?

Wśród fanów tego stylu żywienia są już m.in. Dawid Woliński, Agnieszka Włodarczyk, Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra Żebrowska, Agnieszka Jastrzębska, a także Zosia Zborowska, Aneta Zając, Adi Kowalski, Kasia Sokołowska, Natalia Siwiec, Agnieszka Sienkiewicz, Maja Bohosiewicz, Sonia Bohosiewicz, Honorata Skarbek, Agnieszka Kaczorowska, Marcelina Zawadzka, Michał Kwiatkowski, Zosia Ślotała, makijażystka gwiazd Magda Pieczonka, Małgorzata Rozenek, Paulina Sykut-Jeżyna, Emil Haidar, Ewa Szabatin i Aneta Kręglicka. Kto będzie następny?

Podoba się wam idea diety sokowej? Jesteście do niej przekonani?

Zobacz także: Wszystko o dietach gwiazd


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×