Czy Kasia Cichopek ogląda „Taniec z Gwiazdami”? Aktorka wspomina program, który odmienił jej życie

Kasia Cichopek o Tańcu z Gwiazdami

Kasia Cichopek o Tańcu z Gwiazdami

Katarzyna Cichopek o Tańcu z Gwiazdami

Katarzyna Cichopek wzięła udział w drugiej edycji Tańca z Gwiazdami i wygrała podwójnie. Wraz z Marcinem Hakielem wytańczyli sobie nie tylko Kryształową Kulę, ale również miłość do siebie. Dziś są już ponad 7 lat po ślubie i wychowują dwoje dzieci: Adama i Hanię. Nie zrezygnowali również z tańca, który ich połączył. Niedawno Marcin Hakiel otwierał swoją 5. szkołę tańca.

Zobacz: TYLKO U NAS! Wiemy gdzie i jak Kasia Cichopek i Marcin Hakiel spędzili swoją siódmą rocznicę ślubu! Mamy zdjęcia

Okres udziału w Tańcu z Gwiazdami na pewno na zawsze zostanie dla nich sentymentalny i ważny, ale jak się okazuje Kasia Cichopek nie ogląda aktualnych zmagań uczestników na parkiecie: 

Niestety nie oglądam, dlatego, że to jest pora, kiedy karmię moje dzieci i kładę spać. Telewizor w domu jest wtedy wyłączony.

Jednak nie oznacza to braku zainteresowania programem ze strony aktorki:

Na bieżąco słyszę, kto w programie został, kto świetnie sobie radzi. Kibicuje wszystkim, uważam, że jest to przygoda życia i warto wziąć udział. Przekonać się, że taniec jest to forma bardzo trudnej sztuki.

Kasia spogląda na uczestników z lekką nutką zazdrości:

Trochę im zazdroszczę, że ciągle tańczą. 

Pamiętacie jej występy? 🙂 Zdjęcia dostępne są w naszej galerii.

Kasia Cichopek i Kuba Wesołowski w Tańcu z Gwiazdami

Kasia Cichopek i Kuba Wesołowski w Tańcu z Gwiazdami


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×