Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, czy jej córka weźmie udział w talent show

Barbara Kurdej-Szatan o córce

Barbara Kurdej-Szatan o córce

Barbara Kurdej-Szatan o udziale córki w talent show

Gwiazdy dzielą się na takie, które bardzo chronią swoją prywatność i takie, które chętnie opowiadają o swojej rodzinie. Barbara Kurdej-Szatan zdecydowanie należy do tych pierwszych.

Aktorka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Fani Basi chcieliby wiedzieć, co dzieje się u ich idolki, kiedy tylko zejdzie ze sceny. Aktorka założyła więc profil na Instagramie. To tam pokazuje swoje codzienne aktywności. Czasem zdarzy się, że Basia opublikuje zdjęcie ze swoim mężem. Rafał Szatan jest także niezwykle zajęty pracą. Tymczasem w rozmowie z Jastrząb Post, aktorka zdradziła, czy wysłałaby swoją córkę Hannę do talent show.

Nie będę jej pchać do talent show. To później jest dużym stresem dla dziecka. Ono nie jest świadome tego, co się potem dzieje. Nie chcę jej narażać na jakieś komentarze. Jako dziecko jeździłam na wiele obozów. To było super, bo w ten sposób się rozwijałam i poznawałam fajnych ludzi. Dzięki temu mam dużo znajomych w branży. To mnie nie zepsuło 

Mimo, że Hanna jest dopiero w przedszkolu, to już uczęszcza na zajęcia dodatkowe

Już chodzi na zajęcia musicalowe do takiej przedszkolnej grupy. Bardzo jej się podoba. Szaleje tam, a to ją rozwija

Zgadzacie się z Basią?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan i Sebastian Karpiel-Bułecka razem na imprezie Wojas! Oni już noszą najmodniejsze buty tej wiosny!  

Basia Kurdej-Szatan o córce

Basia Kurdej-Szatan o córce

Barbara Kurdej-Szatan o tym, czy puści córkę do talent show

Barbara Kurdej-Szatan o tym, czy puści córkę do talent show


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×