Gwiazda „Na Wspólnej” obrabowana! Anna Samusionek wypowiada wojnę Poczcie Polskiej, ale jej też się dostało

Anna Samusionek

Anna Samusionek

Ilona z Na Wspólnej została okradziona przez pracowników Poczty Polskiej? Tak daleko idące wnioski wyciągnęła zaraz po tym, jak wysłała dużą sumę pieniędzy w liście do mamy. Gotówka przepadła bez śladu. Pod mocnym wpisem aktorki pojawiły się dosadne komentarze.

Anna Samusionek, którą większość telewizyjnych widzów kojarzy jako Ilonę Zdybicką z Na Wspólnej poskarżyła się na usługi Poczty Polskiej. Aktorkę spotkała wielka nieprzyjemność w związku z Dniem Matki, który niedawno obchodziliśmy. Gwiazda apeluje i ostrzega zdradzając szczegóły sprawy:

Kochani chciałam was ostrzec, byście nie popełnili mojego błędu. Wysłałam mojej mamie śliczną kartkę z życzeniami w związku z jej nadchodzącym świętem. Ponieważ będziemy widziały się dopiero za jakiś czas, włożyłam też do niej kilka banknotów, by mogła sobie zrobić jakąś przyjemność. List nadałam tzw. poleconym i priorytetem dla pewności oraz bezpieczeństwa, płacąc za to wcale nie mało – czytamy na jej instargamowym profilu.

Na odpowiedź strony oskarżonej nie trzeba było czekać. Pracownicy Poczty Polskiej szybko zareagowali zwracając Annie uwagę, że nie powinna wysyłać pieniędzy listem! Trudno się z tym nie zgodzić – zauważyli internauci, którzy również skomentowali jej post.

Pani Anno, jest nam przykro słyszeć o takim zdarzeniu. Uprzejmie prosimy o przesłanie numeru tego listu, w celu ustalenia trasy. Jeśli możemy jeszcze tylko coś doradzić, to gotówki nie należy wysyłać listem poleconym – to zasada, która obowiązuje u wszystkich operatorów. Można ją wysłać listem wartościowym lub przekazem pocztowym – napisała Poczta Polska.

Anna Samusionek w serialu

Może więc lepiej skupić się na serialowym życiu Anny Samusionek? W emitowanych właśnie odcinkach Na Wspólnej jej bohaterka będzie miała poważne problemy. Zobacz: Na Wspólnej (odc. 2888): Gwałt i morderstwo! Ilona aresztowana po śmierci urzędnika, a to dopiero początek.

Zobacz: Marta Wierzbicka znów w “Na Wspólnej”! Córka Zimińskich wraca do Polski. Co wydarzy się w jej wątku?

Zobacz: Patrycja Wieja trzy lata temu wygrała “Projekt Lady”. Teraz zgarnęła rolę w serialu TVN! Jak sobie poradzi?


Na Wspolnej, odcinek 2886 foto: TVN/Radek Orzel Anna Samusionek, Marek Kasprzyk

Na Wspolnej, odcinek 2886 foto: TVN/Radek Orzel Anna Samusionek, Marek Kasprzyk

Anna Samusionek-kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 40+

Anna Samusionek-kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 40+

Anna Samusionek – kolacja w Pink Lobster

Anna Samusionek – kolacja w Pink Lobster

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×