„M jak miłość” ma już nową czołówkę! Patrzymy na Barbarę Kurdej-Szatan i już wiemy z kim się zwiąże w serialu! [SPOILER]

M jak miłość nowa czołowka serialu z Kurdej-Szatan

M jak miłość nowa czołowka serialu z Kurdej-Szatan

Nowa czołówka M jak miłość po wakacjach 2018

Losy rodziny Mostowiaków od 18 lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Dzisiaj aż ciężko uwierzyć w to, że pierwotnie serial M jak miłość miał składać się tylko z trzynastu odcinków. Polacy tak bardzo pokochali tę operę mydlaną, że niemalże codziennie przed telewizorami bacznie losy bohaterów śledzi niemalże 7 milionów widzów. W związku z perturbacjami w życiach bohaterów jakie miały miejsce w ostatnich miesiącach, produkcja zdecydowała się na odświeżenie zajawki emitowanej każdym odcinkiem.

Nowa czołówka M jak miłość zadebiutuje już po wakacjach, od odcinka 1392 (8 października). Aktorzy właśnie kręcili spot, a na swoich profilach w serwisach społecznościowych pochwalili się zdjęciami zza kulis. Tym sposobem dowiedzieliśmy się, co czeka niektórych bohaterów. Na przykład Joasia Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) zwiąże się z nowym przystojniakiem w rolę którego wcieli się Paweł Deląg, z kolei Asia (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) choć pojawią się razem, bez Artura (Tomasz Ciachorowski), to nie zobaczymy u ich boku dzieci – Szymka i Mai.

Ciekawostką dla fanów serialu z pewnością będzie jeszcze jeden fakt – piosenkę do nowej czołówki zaśpiewa gwiazda serialu, czyli Barbara Kurdej-Szatan.

Co jeszcze przygotowali dla nas producenci? O tym przekonamy się już pod koniec sierpnia, kiedy M jak miłość ponownie powróci do ramówki TVP2.

Ostatnia czołówka M jak miłość

Zobacz: Już nie tylko „Rodzinka.pl”! Julia Wieniawa właśnie została gwiazdą nowego serialowego hitu!

Zobacz: Wojna gwiazd „M jak miłość”! Olga Frycz o koszmarnych warunkach pracy na planie. Anna Mucha zrobiła jej porządny wykład

Zobacz: M jak Miłość: To będzie powrót dekady! Do serialu po 13 latach pojawi się jedna z największych gwiazd!


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie nowej czołówki M jak miłość

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie nowej czołówki M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie nowej czołówki M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie nowej czołówki M jak miłość

Anna Mucha z Szymkiem z M jak miłość

Anna Mucha z Szymkiem z M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×