„Uwaga spoiler”. Producenci „M jak miłość” przekazali sensacyjną wiadomość fanom serialu!

M jak miłość nowa czołówka serialu

M jak miłość nowa czołówka serialu

Ślub Marysi i Artura w M jak miłość

M jak miłość to serial, który na ekranach telewizorów gości od 18 lat. Od samego początku jedną z głównych bohaterek jest Marysia (Małgorzata Pieńkowska), czyli jedna z córek Mostowiaków. Kobieta, której pierwszy mąż zmarł, związała się z Arturem Rogowskim (Robert Moskwa). I chociaż ich małżeństwo także się rozpadło, okazuje się, że już wkrótce będą razem. Jak to się stanie?

Wszystko przez to, że Rogowski otrzyma nieprzyjemną wiadomość. Lekarze będą podejrzewać u niego stwardnienie rozsiane. Artur zacznie więc przyzwyczajać się do myśli, że już nie będzie chodzić. Dodatkowo zauważy niepokojące objawy neurologiczne takie jak drętwienie kończyn, problemy z oczami i przewlekłe zmęczenie.

W tej walce o zdrowie nie będzie jednak sam. Marysia zrobi wszystko, by pomóc byłemu mężowi. Choroba na nowo wzbudzi w nich uczucie, chociaż nie będzie brakowało między nimi trudnych momentów. Zwłaszcza, że Rogowski będzie miał świadomość, że resztę życia może spędzić na wózku:

To prawdopodobnie postać rzutowo-remisyjna. Choroba pojawia się i znika. Jest wiele leków, które pomagają z nią żyć. Mam nadzieję, że sobie poradzę i jak najdłużej będę samodzielny. A nawet jeśli rozwój choroby przyśpieszy, są różne ośrodki…

Marysia zapewni mężczyznę, że go nie zostawi. Wtedy lekarz uspokoi Rogowskiego, że to nie stwardnienie rozsiane, ale borelioza. Dalej wszystko potoczy się już szczęśliwie. Twórcy serialu zdradzają jednak, że to wydarzenie sprawi, że ponownie oświadczy się Marysi i para ponownie weźmie ślub.

Adriana Kalska trochę się zagalopowała! Jednym zdjęciem zdradziła losy Izy i Marcina w „M jak Miłość”!

18 lat „M jak miłość”. Te gwiazdy już nie grają w serialu. Co robią i jak wyglądają dzisiaj?

M jak miłość” ma 18 lat, a gwiazdy serialu są jak wino! Sprawdź kto poza dziećmi zmienił się najbardziej!


Ślub Marzeny i Andrzeja w M jak miłość

Ślub Marzeny i Andrzeja w M jak miłość

Ślub Marzeny i Andrzeja w M jak miłość

Ślub Marzeny i Andrzeja w M jak miłość

Ślub Marzeny i Andrzeja w M jak miłość

Ślub Marzeny i Andrzeja w M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×