Zdumiewająca metamorfoza Kasi Cichopek. Na starych zdjęciach aż ciężko ją rozpoznać!

Kasia Cichopek metamorfoza

Kasia Cichopek metamorfoza

Metamorfoza Kasi Cichopek

Kasia Cichopek skończyła dzisiaj 36 lat. Połowę swojego życia aktorka związana jest z polską telewizją. Przez lata zmieniała styl ubierania i uczesania, dorastając na oczach widzów. Z okazji urodzin przedstawiamy metamorfozę gwiazdy.

Aktorka, tancerka i prezenterka telewizyjna już niemal od dzieciństwa wiedziała czym chce się zająć. Kiedy miała zaledwie 12 lat zaczęła uczęszczać na zajęcia koła teatralnego przy Teatrze Ochota w Warszawie. Na srebrnym ekranie zadebiutowała w 1997 roku. Zagrała małą rolę w serialu Boża podszewka. Na większą rozpoznawalność musiała poczekać jedynie trzy lata.

Kasia Cichopek w M jak miłość

W 2000 roku Cichopek dołączyła do ekipy serialu M jak miłość. Od ponad 18 lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Fani, którzy z serialem są związani od początku, mogą więc zauważyć, jak z nieśmiałej dziewczyny zmieniła się w piękną kobietę.

Cichopek w wywiadzie dla Gali zdradziła, że nie wyobraża sobie uśmiercenia swojej bohaterki:

Zdecydowanie nie rozważam odejścia z „M jak miłość”! (…) Jak mogłoby mi się znudzić moje zajęcie, jeśli zawsze dzieje się coś innego? Poza tym nie pracuję codziennie. Cenię sobie to bardzo, bo na przykład dziś mogłam kupić prezent dla mojej serialowej córki. A niebawem będę mieć miesiąc wakacji.

Poniżej jedna z pierwszych (dzisiaj już kultowych) scen z udziałem Kasi:

Miłość wytańczona na parkiecie – Cichopek w Tańcu z gwiazdami

Popularność jaką Kasia zdobyła grając w serialu zafundowała jej zainteresowanie producentów telewizyjnych shows. Za sprawą wielkiej rozpoznawalności, Kasia wzięła udział w programie TVN-u Taniec z gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był Marcin Hakiel, z którym w 2005 roku wygrała Kryształową Kulę.

Przez pewien czas Kasia i Marcin wspólnie skupiali się na tańcu. W 2006 roku wspólnie otworzyli w Warszawie szkołę tańca. Rok później powstały jej oddziały także w Poznaniu i Zakopanem, a później druga filia w stolicy. Przez pewien czas kroków próbowali nauczyć Polaków wydając kurs Taniec krok po kroku na płytach DVD.

Nie można też zapominać, że zakochani wzięli udział w pierwszej edycji Konkursu Tańca Eurowizji, gdzie zaprezentowali dwa tańce: cha-chę i showdance z elementami rumby i samby. W klasyfikacji końcowej zajęli czwarte miejsce, będąc jednocześnie pierwszą parą, w której tańczył zawodowiec i amator.

Okazuje się jednak, że para dobrała się nie tylko na parkiecie, ale także w życiu. Uczucie, które ich połączyło, trwa do dzisiaj. Zakochani są małżeństwem od 10 lat, a owocem ich miłości jest syn Adam i córka Helena.

Kasia, która prywatnie jest mamą dwójki dzieci, w rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywa, że nie wyklucza kolejnego potomka:

Nie sztuką jest dziecko zrobić. Sztuką jest wychować, wykształcić i zapewnić ciekawe, fajne życie, a to nie jest wcale takie proste. Na tę chwilę jestem bardzo spełnioną mamą dwójki cudownych dzieciaków, jestem w gronie wybrańców, bo mam i chłopca i dziewczynkę, oni są całym moim życiem. Bardzo wiele czasu im poświęcam i jestem zaspokojona w tym temacie. Ale nie wykluczone. Kto wie, co przyjdzie później, czy jeszcze matka natura wezwie mnie i gdzieś się w środku mnie odezwie.

Role Kasi Cichopek

Ciekawostką jest fakt, że Kasia przez dwa lata (2007 – 2009) prowadziła wraz z Krzysztofem Ibiszem program Polsatu Jak oni śpiewają?.

To jednak nie jedyne doświadczenie sceniczne Cichopek. W 2010 roku gwiazda wraz z Mariuszem Kałamagą prowadziła kolejny program Polsatu Tylko nas dwoje Wielokrotnie współprowadziła także festiwal TOPtrendy i Sylwestrową Moc Przebojów.

Z okazji urodzin życzymy Kasi wszystkiego co najlepsze!

Zobacz: Kasia Cichopek zawstydziła show-biznes. Oto, co zrobi w razie rozstania z mężem! KLASA! [WIDEO]

Zobacz: Gwiazdy w perfumerii Douglas na premierze kolekcji kosmetyków sygnowanej przez Ewę Chodakowską i Joannę Krupę!

Zobacz: Skandal! Wyrzucili Kasię Cichopek z obsady serialu! Powód jest ABSURDALNY!


Kasia Cichopek 2000 rok

Kasia Cichopek 2000 rok

Kasia Cichopek 2000 rok

Kasia Cichopek 2000 rok

Kasia Cichopek 2000 rok

Kasia Cichopek 2000 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×