Co się stało z twarzą przystojnego Toma Cruise’a? Na nowych zdjęciach to inna osoba! Internauci obstawiają sporą ingerencję chirurga

Tom Cruise

Tom Cruise

Odkąd Tom Cruise pochwalił się w lipcu młodszą o 20 lat partnerką, skrupulatnie unikał blasku fleszy. Wiadomo dlaczego. Najnowsze zdjęcia wprawiają w osłupienie. To na pewno on?

Tom Cruise jest jednym z najbardziej wpływowych i najpopularniejszych aktorów Hollywood. Filmy z jego udziałem z miejsca skazane są na sukces, a w dniu ich premiery przed kinami ustawiają się długie kolejki. Od 6 września 2020 roku do 11 września 2021 pracował na planie zdjęciowym 7. części megahitu Mission: Impossible, w którym wciela się w postać Ethana Hunta. Produkcja ustaliła datę premiery na 30 września 2022.

Aktor w kuluarach uchodzi za łamacza damskich serc. Na swoim koncie ma kilka medialnych romansów z koleżankami z branży. W przeszłości spotykał się m.in. z Penelope CruzCher oraz Nicole Kidman. W lipcu tego roku pojawił się na Wimbledonie z młodszą o 20 lat ukochaną, Hayley Atwell, czym podsycił plotki o ich romansie.

Co stało się z twarzą Toma Cruise’a?

Cruise przez kilka ostatnich miesięcy pochłonięty był pracą, przez co rzadko zdarzało mu się pojawiać na czerwonym dywanie. W międzyczasie wybuchła też pandemia koronawirusa, która na kilka długich miesięcy odebrała aktorom pracę.

Gwiazdor najczęściej pojawia się na większości imprez sam lub w towarzystwie pięknych kobiet. Rzadko jednak zdarza mu się pokazywać publicznie w towarzystwie dzieci. W 1993 roku wraz z ówczesną żoną Nicole Kidman zaadoptował Isabellę Jane, a w lutym 1995 roku Connora Anthony’ego. W 2006 roku na świat przyszła jego córka Suri, która jest owocem związku z Katie Holmes. Zdarza mu się jednak robić wyjątki.

Ostatnio 60-latek wraz z synem pojawił się na meczu baseballa w San Francisco. Ich przybycie nie umknęło uwadze fotoreporterów, którzy niezwłocznie wykonali mężczyźnie kilka fotek. To, co zobaczyli fani gwiazdy Top Guna przerosło ich najśmielsze oczekiwania. W ciągu kilku miesięcy twarz Toma zmieniła się nie do poznania. Wiele osób spekulowało, że jest opuchnięta od leków, inni przypuszczają, że mógł przytyć.

Spora część internautów twierdzi jednak, że musiał ingerować w swoją urodę. Świadczyć może o tym fakt, że w kuluarach już od dawna mówi się, że próbuje zatrzymać czas, korzystając z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

  • Tom Cruise albo przybrał na wadze, albo ma twarz pełną wypełniaczy. Obstawiam na wypełniacze.
  • Na początku czułem się trochę źle, że wszyscy śmieją się z twarzy Toma Cruise’a, bo to naprawdę wygląda na jakiś skutek uboczny. Ale potem przypomniałem sobie, że spędził dziesięciolecia, na krytykowaniu ludzi za przyjmowanie leków.
  • Obstawiam botoks i wypełniacze.
  • Implanty policzków?
  • Mężczyźni nie powinni robić sobie liftingu twarzy, a Tom jest tego żywym dowodem.

W naszej galerii dla porównania znajdziecie powyższe zdjęcia oraz te wykonane kilka miesięcy temu. Co sądzicie o tej przemianie?


Tom Cruise

Tom Cruise

Tom Cruise

Tom Cruise

Tom Cruise

Tom Cruise

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×