Rihanna znów pokazała brzuch i zadała szyku. Cętkowany płaszcz to klasyk, ale to cena torebki Diora zwala z nóg

Ciężarna Rihanna i jej nowy look

Ciężarna Rihanna i jej nowy look

Rihanna eksponuje brzuszek. Jej nowa stylizacja powoduje dreszczyk emocji. Choć płaszcz robi wrażenie, to jednak torebka przykuła naszą uwagę.

Rihanna od zeszłego roku jest w związku z raperem A$AP Rocky. W jeden ze styczniowych weekendów hip-hopowiec zabrał ukochaną do Nowego Jorku. Pokazał jej Harlem, czyli dzielnicę, gdzie się wychował.

Podczas przechadzki zaśnieżonymi uliczkami miasta przyłapali ich paparazzi, którzy wykonali im kilka zdjęć. Na wspomnianych kadrach Rihanna pozowała w luźnych ubraniach, jednakże nawet nie starała się zakryć zaokrąglonego brzuszka. Mimo zimowej aury rozpięła płaszcz i wyeksponowała ciążowe krągłości.

Miliony fanów RiRi ciepło przyjęły dobrą nowinę. Od tej pory na bieżąco śledzą oni każdy krok ciężarnej Barbadoski. Wokalistka stale ich rozpieszcza, raz po raz prezentując brzuszek.

Ostatnio zamieściła na Instagramie pierwsze ciążowe zdjęcie. Jeden z komentarzy opublikowanych pod fotką zasugerował, że RiRi spodziewa się bliźniaków. Autorka wpisu jednak szybko sprostowała całe zamieszanie, wyjaśniając, że nic nie wie na ten temat, a jej słowa zostały opacznie zrozumiane. Więcej przeczytacie o tym tutaj.

Ciąża przyczyniła się też do polepszenia relacji Rihanny i jej partnera, którzy coraz bardziej myślą o tym, aby pobrać się, gdy dziecko pojawi się już na świecie.

Rihanna jest całkowicie oczarowana A$APem. Łączy ich bardzo bliska więź, a Rihanna zawsze była dość tradycyjna. Na pewno będą małżeństwem. Powiedziała bliskim, że chce być z nim na zawsze, a on powiedział to samo. Nie ma jeszcze planów co do tego, kiedy odbędą się zaślubiny, ale nie nastąpi to przed narodzinami dziecka. Zawsze chciała wyjść za mąż, a A$AP jest dla niej tym jedynym – znajomy wokalistki i rapera przekazał brytyjskiemu pismu „Sunday Mirror”.

Tymczasem RiRi nie zwalnia tempa. Tym razem fotoreporterzy sfotografowali ją w drodze na kolację w Los Angeles. Jak była ubrana?

Rihanna znów wyeksponowała ciążowe krągłości.

Rihanna miała na sobie czapkę z daszkiem w barwach moro, złotą biżuterię prześwitującą bluzeczkę w kolorze cielistym, która niemal w całości odsłaniała jej brzuszek, długi płaszcz w cętki, luźne dżinsy i sandały na obcasie. Jej look dopełniała niebiesko-biała torebka z Diora. Torbę z tej samej kolekcji można zakupić w sieci za 3400 euro (ponad 15 tysięcy złotych). Zdjęcia z nowej sesji zobaczycie w galerii pod tekstem.

Jak podoba się wam RiRi w tym wydaniu?


Nowy look Rihanny

Nowy look Rihanny

Nowy look Rihanny

Nowy look Rihanny

Torba Dior

Torba Dior

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×