Opalona Natalia Siwiec z córeczką i teściami wywołała sensację na sopockiej plaży! Turyści mieli zapewnione oszałamiające doznania!

Natalia Siwiec na plaży

Natalia Siwiec na plaży

Natalia Siwiec niedawno wróciła ze swoich rodzinnych, tropikalnych wakacji, podczas których mocno się spiekła. Obecnie modelka, z córeczką i teściami, utrwala swoją opaleniznę na plaży w Sopocie.

Natalia Siwiec po pracowitym sezonie cieszy się wakacyjną labą, podczas której przede wszystkim spełnia się w roli troskliwej mamy, ślicznej córeczki o imieniu Mia. Dziewczynka poznała już kawałek świata, zatem przyszedł czas, aby zobaczyła także polskie plaże, mocząc nóżki na brzegu Bałtyku. Miss Euro zabrała swojego aniołka do Sopotu. Modelce tym razem towarzyszyli teściowie, czyli rodzice Mariusza Raduszewskiego. Siwiec obecnością na plaży natychmiast wywołała spore zamieszanie wśród wczasowiczów. Już z daleka było widać, że na horyzoncie pojawił się ktoś znany i lubiany.

Panowie nieustannie przyglądali się pięknej Natalii, która od czasów Euro 2012, stała się jeszcze piękniejsza. Niestety gwiazda nie rozebrała się do bikini, po plaży spacerowała bowiem w stylowym białym ażurowym swetrze oraz w krótkich szortach, w których w całej okazałości zaprezentowała plażowiczom swoje zgrabne, opalone nogi.

Natalia nieustannie zajmowała się swoim skarbem, nie zapominając o posmarowaniu córeczki kremem z filtrem. Piękna mama zadbała także o odpowiednie nawadnianie rodziny. Wszyscy byli zaopatrzeni w butelki z wodą. Nie zabrakło także krótkiego spaceru po sopockiej plaży, podczas którego Siwiec chłodziła się lodami oraz zajadała dorodnymi brzoskwiniami.

Widok opalonej Natalii Siwiec z rodziną, na miejskiej plaży w Sopocie, był sporą atrakcją dla turystów, którzy z zaciekawieniem podziwiali słodką córeczkę modelki, jak również nowy nos celebrytki.

Zobaczcie, jak było uroczo.

Zobacz: Niepokojące doniesienia na temat Jarosława Bieniuka. Natalia Siwiec ujawniła więcej niż wiedzieliśmy dotychczas

Zobacz: Natalia Siwiec spiekła na raka skórę swojej rocznej córeczki?! Internauci nie mieli dla niej litości!

Zobacz: Natalia Siwiec zafundowała fanom zmysłową sesję w Wenecji! O takich zdjęciach marzy każda polska gwiazda!


Natalia Siwiec na plaży z córeczką i teściami

Natalia Siwiec na plaży z córeczką i teściami

Natalia Siwiec z córeczką na polskiej plaży

Natalia Siwiec z córeczką na polskiej plaży

Natalia Siwiec na plaży z córeczką i teściami

Natalia Siwiec na plaży z córeczką i teściami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×