Brodka z partnerem na kawie! Błysnęła pięknym pierścionkiem zaręczynowym

Brodka narzeczony pierścionek zaręczynowy

Brodka narzeczony pierścionek zaręczynowy

Monika Brodka na kawie ze znajomym

Plotki o tym, że Monika Brodka jest w nowym związku, a nawet szykuje się do ślubu, tak przynajmniej głoszą show-biznesowe plotki. Gwiazda zawsze była jednak niesamowicie skryta – zwłaszcza gdy w grę wchodziło jej życie osobiste lub rodzinne. Nie dzieliła się romantycznymi uniesieniami w mediach, nie opowiadała o planach na przyszłość. Swoje życie poza sceną trzyma pod kluczem. Nie oznacza to jednak, że od czasu do czasu do mediów nie przedostanie się skrawek informacji na jej temat.

Monika Brodka jest zakochana! Tabloid dotarł do informacji na temat nowego partnera wokalistki!

Tym razem paparazzi dopięli swego i przyłapali Monikę podczas popołudniowej kawy ze znajomym. Nie wiadomo kim jest tajemniczy mężczyzna, który mógł być zarówno kolegą jak i… partnerem artystki. Nie da się również nie zauważyć pierścionka zaręczynowego, który wyraźnie widać na dłoni Moniki. Nie jest to obrączka, więc możemy podejrzewać, że nie wyszła jeszcze za mąż, ale sam pierścionek daje wiele do myślenia.

Monika wyglądała bardzo jesiennie, z burzą krótkich brązowych loków, w płaszczu w ciepłym beżowym odcieniu i ciemnych spodniach. Spod płaszcza wystawał golf z grubego swetra, który miała pod spodem. Brzydka pogoda niespecjalnie robiła na niej wrażenie, bo wybrała miejsca na zewnątrz i nie wyglądała na przesadnie niezadowoloną.

Jak myślicie, niedługo usłyszymy o jej ślubie?

Sensacyjne doniesienia tabloidu! Monika Brodka zaręczyła się z przystojnym artystą!

Monika Brodka jest jak kameleon! Poprzednia fryzura to już tylko wspomnienie, teraz artystka naprawdę zaszalała!

Łysa Monika Brodka wyróżniona przez prestiżowy amerykański magazyn!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×