Opole 2021. Koterski i Bryzek po raz pierwszy oficjalnie razem. Trzymając się za ręce, przybyli na próby

Michał Koterski

Michał Koterski

Michał Koterski pojawił się na próbach do trzeciego dnia 58. festiwalu w Opolu. Towarzyszyła mu jego nowa dziewczyna, Dagmara Bryzek. Para spacerowała po Amfiteatrze Tysiąclecia, trzymając się za ręce. Paparazzi zrobili im bardzo romantyczne zdjęcia.

Festiwal w Opolu jest jednym z największych muzycznych wydarzeń w kraju. Każdego roku na scenie gromadzi się niezliczona ilość gwiazd muzyki. W tym roku cała impreza trwa aż cztery dni i nie brakuje podczas niej wielu wrażeń. Obywają się koncerty gwiazd, jubileusze pracy scenicznej, a także liczne konkursy. Nie brakuje wspomnień, muzyki i sporej dawki dobrego humoru. Dzisiaj rozpoczyna się kolejny – trzeci – dzień muzycznych emocji.

Pierwszego dnia odbył się koncert Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!. Wtedy rozbrzmiały największe polskie hity, a artyści z miejsca poderwali publiczność do tańca, tym samym rozpoczynając niezapomnianą zabawę. Za sobą mamy już także koncert Debiutów, który zwyciężyła Ania Brycyn, a także Premiery, które należały do uczestników show The Voice of Poland.

W niedzielę wieczorem gwiazdy ponownie pojawią się na scenie, a już teraz trwają próby przed ich występami.

Michał Koterski i Dagmara Bryzek w Opolu

Wśród gwiazd, które wystąpią trzeciego dnia w Opolu, jest także Michał Koterski. Aktor kilka miesięcy temu rozstał się z matką swojego syna Fryderyka – Marcelą Leszczak. Para poznała się kilka lat temu na jednej z branżowych imprez. Uczucie pomiędzy nim a śliczną modelką było pełne wzlotów i upadków. Ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu.

Aktor długo nie leczył złamanego serca, a od niedawna spotyka się z poznaną na planie filmu Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle Dagmarą Bryzek. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post ukochana Michała opowiedziała, jak narodziło się ich uczucie.

Uczucie, którego nie planowaliśmy, ale pojawiło się siłą rzeczy. Wydaje mi się, że radzimy sobie z tym bardzo dobrze, na spokojnie. Bez żadnych większych emocji. Wspieramy się nawzajem, to jest najważniejsze. Dużo rzeczy wydarzyło się poza nami, ale wyszło tak, jak miało być.

Para chętnie dzieli się swoim uczuciem, a dzisiaj przed południem paparazzi sfotografowali ich podczas prób w Amfiteatrze Tysiąclecia. Aktorzy spacerowali, trzymając się za ręce, patrząc głęboko w oczy i śmiejąc do utraty tchu. Widać, że ich związek ma się doskonale i dopisuje im świetny humor.

Romantyczne zdjęcia znajdziecie w galerii.


Michał Koterski i Dagmara Bryzek - Opole 2021

Michał Koterski i Dagmara Bryzek - Opole 2021

Michał Koterski i Dagmara Bryzek - Opole 2021

Michał Koterski i Dagmara Bryzek - Opole 2021

Michał Koterski i Dagmara Bryzek - Opole 2021

Michał Koterski i Dagmara Bryzek - Opole 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×