Pierwsze zdjęcia Margaret z nowym partnerem i od razu skandal! Jej ukochany to niezłe ziółko!

Margaret i Kacezet pierwsze zdjęcia paparazzi

Margaret i Kacezet pierwsze zdjęcia paparazzi

Margaret i Kacezet u fryzjera

Margaret zadebiutowała w 2012 roku piosenką Thank You Very Much i od tego momentu zdążyła wyrosnąć na jedną z największych gwiazd w kraju. Jej piosenki odnoszą sukcesy nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Szczególną popularnością Margaret cieszy się w Szwecji, w której regularnie koncertuje, a za singiel Cool Me Down odebrała tam Złotą Płytę. Sukcesy w życiu zawodowym gwiazda świetnie łączy ze szczęśliwym życiem prywatnym.

Kilka tygodni temu media obiegło zdjęcie Margaret z chłopakiem. Szybko okazało się, że wybrankiem wokalistki jest niejaki Kacezet, który również zajmuje się muzyką, a ściślej mówiąc – rapem. W jednym ze swoich nowych hitów opisał nawet namiętne sceny z jego relacji z Małgosią.

Chłopak Margaret pokazuje środkowy palec

Kwestią czasu było aż paparazzi wytropią parę, a następnie zrobią jej zdjęcia. Po raz pierwszy udało się to właśnie teraz, gdy Margaret i Kacezet odwiedzili salon fryzjerski na placu Zbawiciela w Warszawie. Małgosia spędziła kilka godzin w swoim ulubionym miejscu, oddała włosy w ręce eksperta, który przefarbował je na siwo, a następnie opuściła miejscówkę trzymając z całych sił pod rękę swojego blond przystojniaka. Nieco onieśmielona gwiazda bez makijażu opuściła głowę pozwalając ukochanemu na przejęcie inicjatywy.

Kacezet nie sprawiał wrażenia zakłopotanego całą sytuacją, wręcz przeciwnie – gdy tylko spostrzegł paparazzi uśmiechał się, a po chwili wysłał w ich stronę „serdeczne pozdrowienia” pokazując środkowy palec.

Odważny debiut nowej pary. Będzie pierwszy skandal w karierze gwiazdy hitu In My Cabana?

Margaret straciła głowę dla ukochanego! Wytatuowała sobie jego adres na Instagramie

Michał Szpak w mocnych słowach o sukcesie Margaret na MTV EMA 2018! Ma jej czego zazdrościć!

Margaret zmyła makijaż, zmieniła fryzurę i jest nie do poznania. Ma śliczną buźkę jak laleczka z saskiej porcelany!


Margaret z chłopakiem wraca od fryzjera

Margaret z chłopakiem wraca od fryzjera

Margaret bez makijażu i w nowej fryzurze

Margaret bez makijażu i w nowej fryzurze

Kacezet to chłopak Margaret

Kacezet to chłopak Margaret

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×