Maciej Stuhr z żoną w romantycznym uniesieniu! Zdjęcia tylko potwierdzają siłę ich uczucia!

Katarzyna Błażejewska i Maciej Stuhr na kręglach

Katarzyna Błażejewska i Maciej Stuhr na kręglach

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska na kręglach

Maciej Stuhr i jego ukochana Katarzyna Błażejewska nie bywają na salonach przesadnie często. A przynajmniej nie wspólnie, bo sam Stuhr od czasu do czasu pojawia się na tym czy innym wydarzeniu. Rzadko jednak pokazują się wspólnie – głównie ze względu na fakt, że aktor bardzo pilnuje swojej prywatności i nie lubi „przynosić” życia domowego do show-biznesu. Bywają jednak chwile, w których robią wyjątki – a to prawdziwa gratka dla fanów.

Tym razem para pojawiła się na wydarzeniu charytatywnym w kręgielni. W Hulakula urządzono trzeci już Charytatywny Bowlingowy Turniej Gwiazd, z którego dochód przekazywany jest na Fundację Spełnionych Marzeń. Za każdy zdobyty przez zawodnika punkt, przekazywane jest 100 złotych na potrzeby chorujących dzieci i opiekującej się nimi fundacji, więc Maciej i jego ukochana wybrali sobie doskonałą okazję do wspólnego wyjścia.

Na zdjęciach zrobionych przez obecnego na miejscu fotografa możemy podziwiać jak obdarzają się czułościami. Maciej niemal nieustannie obejmował partnerkę, rozmawiali ze sobą i najwyraźniej byli w doskonałych humorach. Katarzyna próbowała nawet swoich sił w starciu z kręglami, co wcale nie jest taką łatwą sztuką. Na pierwszy rzut oka widać, że mimo upływu lat, wciąż są w sobie nieprzytomnie zakochani.

Ładnie razem wyglądają? 😉

Justin Timberlake i Jessica Biel mają ślicznego synka. Paparazzi przyłapali ich w drodze do helikoptera

Julia Wieniawa nawet w jesienny chłodny poranek jest gorąca jak wulkan! Sexy miniówka ledwo zasłoniła jej zgrabne nogi

To musi być miłość! Beata Tadla przyłapana na namiętnościach z nowym partnerem! Nie mogli się od siebie odkleić! [DUŻO ZDJĘĆ]


Katarzyna Błażejewska i Maciej Stuhr w Hulakula

Katarzyna Błażejewska i Maciej Stuhr w Hulakula

Maciej Stuhr z żoną na kręglach

Maciej Stuhr z żoną na kręglach

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska razem na kręglach w Hulakula

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska razem na kręglach w Hulakula

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×