To z nią przegrała Selena Gomez? Justin Bieber w towarzystwie nowej blondynki przyłapany na imprezie i w hotelu. Są zdjęcia!

Justin Bieber ma nową dziewczynę

Justin Bieber ma nową dziewczynę

Justin Bieber z nową dziewczyną

Justin Bieber szybko otrząsnął się po rozstaniu z Seleną Gomez! Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor znalazł nową partnerkę, z którą przyszedł na koncert Craiga Davida. Według Entertainment Tonight przebywał z nią w sektorze dla VIP-ów, obejmując ją romantycznie w talii. Niektóre amerykańskie źródła donoszą również, że tajemnicza kobieta tańczyła ocierając się Justina w trakcie show.

Oboje zostali nakryci na wsiadaniu wspólnie do auta po koncercie, skąd pojechali prosto do domu młodego artysty. Wszystko wskazuje na to, że tajemnicza blondynka spędziła tam noc. Niewykluczone, a nawet wręcz prawdopodobny jest fakt, że ta sama kobieta towarzyszyła Bieberowi podczas poprzedniej nocy w jednym z hollywoodzkich hoteli. Nikt jednak nie jest w stanie potwierdzić jej tożsamości.

Czyżby miała to być zemsta na Selenie Gomez, która opala się w najlepsze na jachcie w Australii przytulając się do swojego nowego przystojniaka?

Znowu to samo? Selena Gomez i Justin Bieber dopiero co do siebie wrócili i już się rozstali?!

Rozebrana Selena Gomez zagrała Justinowi Bieberowi na nosie! Błyskawicznie znalazła pocieszenie w objęciach innego przystojniaka!

Śliczniutka Selena Gomez pokazała swoje cudowne ciało w seksownej bieliźnie! Fani ugotowani!


Justin Bieber ma nową partnerkę?

Justin Bieber ma nową partnerkę?

Justin Bieber ma nową partnerkę?

Justin Bieber ma nową partnerkę?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×