Irina Shayk przyłapana w Warszawie. Obładowana torbami z taniej sieciówki zatrzymała się w najbardziej luksusowym hotelu w Polsce

Irina Shayk w Polsce

Irina Shayk w Polsce

Irina Shayk niespodziewanie przyleciała do Polski. Modelka została sfotografowana pod luksusowym hotelem w Warszawie. Zobaczcie zdjęcia.

Irina Shayk urodziła się w 1986 roku w Rosji. Swoje pierwsze kroki ku karierze modelki zaczęła stawiać już jako nastolatka. W 2004 roku udało jej się wygrać konkurs piękności Miss Czelabińsk. Kiedy miała 19 lat, zaczęła pracować w Paryżu. W 2009 roku podpisała kontrakt z jedną z największych agencji modelingowych, a rok później została ambasadorką marki Intimissimi. Występowała również w kampaniach takich firm jak Victoria’s Secret, Guess czy Lacoste.

Jej kariera nie zwalniała. W 2011 roku została uznana za najseksowniejszą kobietę świata według węgierskiego magazynu Periodika. Pojawiła się także w zestawieniu 20 najseksowniejszych kobiet, które stworzył serwis Models.com. W rankingu zajęła dziesiąte miejsce. Gwiazda ma za sobą także debiut filmowy. Wystąpiła w filmie Herkules, w którym wcieliła się w postać Megary.

Pomimo wielu obowiązków Irina stara się nie zaniedbywać swojego życia prywatnego. W 2010 roku zaczęła spotykać się z portugalskim piłkarzem Cristiano Ronaldo. Para poznała się podczas kampanii Armani Exchange, przy której razem pracowali. Po pięciu latach ich uczucie wygasło. Postanowili wtedy się rozejść.

Niebawem na jej drodze stanął jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie – Bradley Cooper. W 2017 roku para powitała na świecie córeczkę Leę De Seine. Tym razem również miłość nie przetrwała. Trzy lata temu Irina rozstała się z ojcem swojego dziecka. Dla dobra córeczki postanowili jednak pozostawać w dobrych relacjach.

Irina Shayk sfotografowana w Warszawie

11 stycznia Irina Shayk została sfotografowana pod jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. Gwiazda przyleciała do Warszawy i zatrzymała się w pięciogwiazdkowym Raffles Europejskim, który znajduje się na Krakowskim Przedmieściu nieopodal Pałacu Prezydenckiego. Pokoje wyposażone są w starannie dobraną sztukę. Łazienki wyłożone są marmurem z wygrawerowaną panoramą Warszawy. Ceny za noc w takim luksusie rozpoczynają się od 1021 zł za dobę.

Modelka została przywieziona pod hotel czarnym samochodem. Wysiadając, miała przy sobie papierową torbę z butami znanej, polskiej sieciówki CCC. Gwiazda postawiła na wygodny dres, na który zarzuciła czarny płaszcz. Stylizację dopełniła okularami przeciwsłonecznymi w tym samym kolorze.

Jak na razie cel jej wizyty w naszym kraju nie jest znany. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazdy spod hotelu.


Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Irina Shayk w Warszawie | fot. East News

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×