Irina Shayk i Bradley Cooper znowu razem! Paparazzi przyłapali ich na czułościach

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Rozstanie Iriny Shayk i Bradleya Coopera to temat, który od kilku miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet. Aktor i modelka jednak cały czas mają się ku sobie. Zdjęcia paparazzi mówią wszystko!

Irina Shayk to modelka o zniewalającej urodzie. Nic dziwnego, że potrafiła zatrzymać przy sobie największych przystojniaków. Gwiazda wybiegów przez długi czas była związana z Cristiano Ronaldo. Później serce modelki zdobył Bradley Cooper. Wydawało się, że tworzą duet idealny. Owocem ich miłości jest córeczka Lea, a wszyscy fani tych dwojga czekali, aż zakochani zdecydują się sformalizować ten związek. W zeszłym roku media obiegła szokująca informacja, o tym, że modelka postanowiła odejść od Bradleya.

Doniesienia o kryzysie w ich związku zaczęły się pojawiać w momencie, gdy Bradley wystąpił w wielkim kinowym hicie u boku Lady Gagi. Kolorowa prasa bezustannie donosiła, że gwiazdę muzyki i aktora gorące uczucie połączyło nie tylko w fabule filmu. Żadne z nich nigdy nie potwierdziło, że łączyło ich coś więcej. Niestety wszystkie plotki mocno podsyciło rozstanie aktora z ukochaną, która miała się dowiedzieć o jego rzekomym romansie. Narodziny gwiazdy całkowicie zepsuły to, co łączyło Irinę i ojca jej córki. Fani aktora i światowej sławy modelki cały czas liczą na to, że tych dwoje do siebie wróci. Według ich sympatyków zakochani stanowili jedną z najpiękniejszych par w Hollywood.

Irina Shayk i Bradley Cooper do siebie wrócili?

Od kilku miesięcy kolorowa prasa zza oceanu donosi o tym, że modelka i gwiazdor kina do siebie wrócili. Za chwilę jednak pojawiają się informację o tym, że zakochani układają sobie życie z kimś innym. Ostatnie zdjęcia tych dwojga nie postawiają już żadnych złudzeń. Dzisiaj o poranku paparazzi przyłapali ich na wspólnym spacerze z małą córeczką. Aktor i modelka przechadzali się ulicami Nowego Jorku. Podczas gdy dziewczynka siedziała w wózku, jej rodzice czule się przytulali. Irina wręcz tonęła w objęciach Bradleya. Z twarzy modelki nie schodził uśmiech.

Być może już wkrótce potwierdzą oni, to na co fani czekają już od kilku miesięcy. Zdjęcia w naszej galerii.


Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×