Irina i Bradley przyłapani przez paparazzi na urodzinach córki. Było jakby romantycznie! To pierwsze od dawna wspólne zdjęcia pary

Irina i Bradley na urodzinach córki

Irina i Bradley na urodzinach córki

Irina Shayk i Bradley Cooper wspólnie świętowali 4. urodziny ich córeczki Lei De Seine Shayk Cooper. Przyłapali ich paparazzi. Zdjęcia są całkiem romantyczne.

Irina Shayk to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie, która może pochwalić się zjawiskową urodą i bogatym portfolio. Nic dziwnego, że była widywana u boku największych przystojniaków – na przykład przez długi czas była związana z Cristiano Ronaldo. Później serce modelki zdobył hollywoodzki amant, Bradley Cooper.

Wydawało się, że tworzą duet idealny. Owocem ich miłości jest córeczka Lea De Seine. Wielu fanów pary spodziewało się, że sformalizują związek. Jednak nie doszło do tego, bo modelka postanowiła odejść od Bradleya.

Doniesienia o kryzysie w ich związku zaczęły się pojawiać w momencie, gdy Cooper zagrał w wielkim kinowym hicie u boku Lady Gagi Narodziny gwiazdy. Kolorowa prasa nieustannie donosiła, że gorące uczucie pojawiło się nie tylko w filmie.

Żadne z nich nigdy nie potwierdziło, że łączyło ich coś więcej, wręcz przeciwnie Gaga publicznie wyznała, że czułe gesty między nimi były obliczone i chodziło jedynie o promocję filmu.

Niestety wszystkie plotki podsyciło rozstanie aktora z modelką, która miała się dowiedzieć o jego rzekomym romansie z wokalistką. Narodziny gwiazdy miały być kroplą, która przelała czarę goryczy. To, co łączyło Irinę i ojca jej córki, definitywnie się skończyło.

Fani pary cały czas liczą na to, że Irina i Bradley do siebie wrócą. Ich nadzieje z pewnością podsycą nowe zdjęcia zrobione przez nowojorskich paparazzi.

Irina Shayk i Bradley Cooper razem świętują urodziny córki. Zdjęcia paparazzi

Lea de Seine Shayk Cooper w niedzielę 21 marca skończy 4 lata. Urodzona w 2017 roku dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców. To dla niej Bradley i Irina dogadali się w sprawie opieki i robią wszystko, żeby nie odczuła ich rozstania. Dzielą się opieką, a aktor, mimo że nie zawsze mu po drodze z projektami zawodowymi, często przebywa w Nowym Jorku, gdzie mieszka Shayk.

Kiedy Lea obchodziła swoje urodziny, nie mogło zabraknąć jej mamy i taty. Cała rodzina została przyłapana przez paparazzi. Dziewczynka, jak przystało na solenizantkę, nosiła na głowie koronę i była ubrana cała na różowo.

Irina stylowa jak zawsze, w kamelowym trenczu i czarnej czapce, a Bradley w nowej fryzurze. Widok jak z obrazka. Nie można nie zauważyć, że było całkiem romantycznie. Tyle że bez czułości. Zajrzyjcie do galerii.


Irina Shayk i Bradley Cooper z córką Leą

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką Leą

Bradley Cooper z córką Leą

Bradley Cooper z córką Leą

Lea – córka Iriny Shayk i Bradleya Coopera

Lea – córka Iriny Shayk i Bradleya Coopera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×