Tłum gwiazd przed studiem „DDTVN”: Magdalena Boczarska, Barbara Kurdej-Szatan, Maja Ostaszewska…

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

W niedzielnym wydaniu programu Dzień Dobry TVN pojawiło się sporo gwiazd. Paparazzi sfotografowali Barbarę Kurdej-Szatan, Magdalenę Boczarską, Krzysztofa Zalewskiego i wielu innych.

Program Dzień Dobry TVN od lat cieszy się popularnością wśród widzów. Można go oglądać przez cały tydzień, a większość fanów nie wyobraża już sobie rozpoczęcia dnia w inny sposób. W śniadaniówce nie brakuje bowiem ciekawych tematów, które przyciągają widzów przed telewizory.

W śniadaniówce chętnie pojawiają się gwiazdy. Informują one o nowych projektach, ale także zdradzają, co aktualnie dzieje się w ich życiu prywatnym. Również w niedzielny poranek nie brakowało znanych i lubianych, którzy zawitali do studia w Warszawie.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Wizyty gwiazd znanych z pierwszych stron gazet w studiu Dzień Dobry TVN zawsze są wspaniałą okazją do tego, by zrobić im kilka nowych zdjęć. Paparazzi tłumnie ustawiają się wtedy przed wejściem do budynku, czekając na sławy, które w większości bardzo chętnie pozują do kolejnych kadrów. Również dzisiaj nie zabrakło fotoreporterów, dlatego możemy podziwiać kolejne ujęcia.

Na ulicach Warszawy pojawiła się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, która w swojej stylizacji skupiła na sobie całą uwagę. Aktorka miała na sobie żółtą sukienkę maxi, którą uzupełniła niewielką brązową torebką w stylu boho. Do wszystkiego dobrała jasną krótką kurtkę i sandałki na płaskiej podeszwie. Z jej twarzy nie schodził wspaniały uśmiech. Gwiazda zjawiła się w śniadaniówce, by opowiedzieć o swoim udziale w programie To tylko jeden dzień.

Ponadto przed studiem pojawili się także: Daria Zawiałow, Katarzyna Kolenda- Zaleska, Magdalena Boczarska, Maja Ostaszewska i Krzysztof Zalewski. Zdjęcia w galerii.


Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Boczarska super

  • Gość pisze:

    Taki live jak mawia klasyk to gdzie te gwiazdy a gdzie pani marcelina z maxem w ustach jak malina genetyka po babciach i dziadkach automatycznie sie składają do loda jak na szparagach u moich mentorów genetyka od dziecka niemiec niemiec sźwab a od 18 choćcie moje male szpargielki kakało czeka autentyk ale kto by to pamietał i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×