Piękne kobiety przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Karolina Pisarek, Klaudia El Dursi, Izabela Kuna…

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN. Program odwiedziły: Karolina Pisarek, Klaudia El Dursi, Izabela Kuna. Kto jeszcze zawitał do studia?

Dzień Dobry TVN to program, który na stałe wpisał się w ramówkę stacji. Na ekranach zadebiutował w 2005 roku i od tamtej pory każdego dnia wita widzów o poranku. Wielu widzów nie wyobraża już sobie lepszego rozpoczęcia poranka niż kubek ciepłej kawy i porcja informacji przedstawiona przez prowadzących ulubioną śniadaniówkę. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat nie brakuje ciekawych tematów, które chcą oni przedstawić widzom.

W programie pojawiają się nie tylko aktualne wiadomości ze świata i kraju, ale także poruszane są tematy związane z prawem, medycyną, wychowaniem dzieci czy modą. Każdy zdecydowanie znajdzie tam coś dla siebie. Na miłośników kuchni czekają ciekawe przepisy i dania przygotowywane przez rozmaitych kucharzy. Cyklicznym gościem jest tam między innymi jurorka MasterChefa – Ania Starmach.

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN

Program obfituje też w wizyty gwiazd. W każdym niemal odcinku pojawiają się popularne nazwiska z show-biznesu. Zwłaszcza weekendowe wydania programu przyciągają znanych i lubianych, którzy w tygodniu mają bardzo napięte grafiki. Dla paparazzi jest to prawdziwa gratka.

W niedzielny poranek przed budynkiem TVN-u pojawili się między innymi: Izabela Kuna, Karolina Pisarek, Klaudia El Dursi, Zofia Wichłacz, Piotr Janusz, Paulina Krupińska. Ostatnia z wymienionych, czyli gospodyni dzisiejszego odcinka przyjechała do pracy na pięknym niebieskim skuterze w stylu retro. Trzeba przyznać, że na zakorkowaną stolicę, jest to wspaniałe rozwiązanie.

W do programu zawitały też dwie byłe uczestniczki programu Top Model, którym udało się zrobić wielką karierę. Klaudia El Dursi została prowadzącą Hotel Paradise, a Karolina Pisarek podbija światowe wybiegi. Śliczna blondynka kilka dni temu ogłosiła zaręczyny ze swoim ukochanym, a po wyjściu ze studia śniadaniówki chętnie pozowała do kolejnych kadrów. Zdecydowanie widać, że miłość jej służy, ponieważ w zielonej sukience mini wyglądała oszałamiająco.

Zdjęcia gwiazd znajdziecie w naszej galerii.


Paulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska-Karpiel

Piotr Janusz

Piotr Janusz

Komentarze

  • Gość pisze:

    Też zgadzam się.. Są nijakie… Bez wyrazu te wszystkie celebrytki… Albo znów przesadzają ze strojem makijażem… Takie nieinteresujące… Czasem widzi się na ulicy piękne dziewczyny, wyróżniające się a tu nic, pusto…

  • Gość pisze:

    Zgadzam się są nijakie uroda przminie i co zostanie?

  • Anna pisze:

    Pani Krupińska jest ładną kobietą, ale taką trochę mdłą, bez wyrazu, podobnie zresztą jak i p. Czartoryska-Niemczycka. Wniosek prosty, uroda to nie wszystko, czasem osoby mnie urodne zachwycają, wyróżniające się, są interesujące, bo są jakieś…po prostu.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×