Gwiazdy niedzielnego wydania „DDTVN”. Uwagę skradł brzuszek ciężarnej Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN: Anna Czartoryska-Niemczycka, Natalia Nykiel... Kto jeszcze pojawił się przed budynkiem śniadaniówki? Zdjęcia paparazzi. 

Dzień Dobry TVN to program, który od samego początku gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę widzów. Na antenie po raz pierwszy zadebiutował w 2005 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie pojawia się na ekranie. Na przestrzeni lat poranny format doczekał się wielu roszad wśród prowadzących. Od samego początku pojawiała się tam między innymi Kinga Rusin, która po 15 latach współpracy zdecydowała się odejść ze śniadaniówki. Wcześniej jej ekranowy partner, czyli Piotr Kraśko awansował na prezentera Faktów.

W ich miejsce pojawiła się zupełnie nowa para, która z miejsca podbiła serca widzów. Po dłużej przerwie na ekrany wróciła uwielbiana przez widzów Agnieszka Woźniak-Starak, a także Ewa Drzyzga, która prowadziła najbardziej kultowy talk-show, czyli Rozmowy w Toku. Program emitowany jest również w weekendy, a w niedzielny poranek z widzami przywitali się: Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN

Weekendowe wydanie porannego formatu, zawsze obfitują w wizyty wielu gości. W niedzielny poranek w studiu pojawiło się mnóstwo gwiazd. Za każdym razem jest to idealna okazja dla paparazzi, którzy licznie gromadzą się przed budynkiem, by zrobić kilka nowych zdjęć znanym i lubianym.

Przed obiektywem pojawili się: Damian Michałowski i Paulina Krupińska, Piotr Stramowski, Kamila Baar, Natalia Nykiel i Anna Czartoryska-Niemczycka. Dwie z ostatnich wymienionych gwiazd wzbudziły największe zainteresowanie. Uwaga paparazzi skupiła się przede wszystkim na przyszłej mamie. Anna Czartoryska spodziewa się bowiem czwartego dziecka, które sądząc po sporych rozmiarów brzuszku, już za chwilę pojawi się na świecie.

Natalia Nykiel natomiast zwróciła na siebie uwagę odważną stylizacją, fryzurą i makijażem. Wokalistka pojawiła się w przed studiem w czarnych bojówkach, różowej marynarce i czarnym boa. Uwagę zwracał też fantazyjny kok, dwukolorowe włosy i pomalowane na czarno usta. Gwiazda zdecydowanie mocno się wyróżniała.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×