Świetne zdjęcia paparazzi! Dzieci Beckhamów dopingują Victorię w roli modelki! Mała Harper w nowej fryzurze skradła całe show!

David Beckham z rodziną na pokazie

David Beckham z rodziną na pokazie

David Beckham z dziećmi na pokazie Victorii

Victoria Beckham zadebiutowała w roli modelki na London Fashion Week S/S 2019. Kolekcję projektantki oklaskiwali m.in. jej mąż i dzieci, w tym Harper w nowej fryzurze. Beckhamom towarzyszyli ukochana Brooklyna oraz Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego Vogue’a.

Victoria Beckham w branży mody w krótkim czasie osiągnęła sukces na jaki wiele marek pracowało długimi latami. Była Spice Girl ma świetne wyczucie stylu i umiejętność kreowania trendów, w których zakochają się miliony kobiet na całym świecie. Ostatnio żona Davida postanowiła wprowadzić na rynek spodnie z dziurami na szwach. Kontrowersyjny pomysł znalazł tyle samo fanów, co przeciwników. Na szczęście Posh Spice pozostaje wierna przede wszystkim klasyce, więc oprócz awangardowych kreacji w jej kolekcji znajdziemy również kilka ponadczasowych perełek.

Najnowszą linię ubrań na sezon jesień/zima 2019 Victoria zaprezentowała podczas weekendowego pokazu w ramach londyńskiego Tygodnia Mody. Beckham zaskoczyła nie tylko świetnymi projektami, ale przede wszystkim swoim pierwszym w historii wystąpieniem w roli modelki! 45-latka przeszła się po wybiegu w ubraniach swojego pomysłu. Debiut gwiazdy został nagrodzony gromkimi brawami, które bili nie tylko fani i krytycy „modowi”, ale również jej najbliżsi, i to w poszerzonym składzie.

W pierwszym rzędzie, w strategicznym miejscu, zasiedli synowie Victorii – Romeo, Cruz i Brooklyn w towarzystwie swojej nowej partnerki Hany Cross, oraz jej mąż David i córka Harper, która przy okazji zaprezentowała światu nową, szeroko komentowaną już fryzurę.

Obok stylowej rodzinki zasiadła sama Anna Wintour – naczelna niedgyś brytyjskiej, a obecnie amerykańskiej (uchodzącej za najważniejszą) edycji Vogue’a. Na twarzy dziennikarki, która ma status wyroczni w świecie mody, kilkukrotnie pojawił się uśmiech, a to oznacza tylko jedno – kolekcja Victorii zdecydowanie należy do udanych.

Ups, ale wpadka! Victoria Beckham w podartych spodniach! Jak mogła nie zauważyć tak wielkiej dziury?!

Meghan Markle włożyła ubrania od Victorii Beckham, a ta… W krótkim zdaniu ją oceniła!

Victoria Beckham mieszka w prawdziwym pałacu! Jej dom jest bardziej luksusowy niż wnętrza Kensington!


David Beckham z dziećmi i Anną Wintour na pokazie Victorii Beckham

David Beckham z dziećmi i Anną Wintour na pokazie Victorii Beckham

David Beckham z Harper i Anną Wintour

David Beckham z Harper i Anną Wintour

Victoria Beckham jako modelka na London Fashion Week 2019

Victoria Beckham jako modelka na London Fashion Week 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×