„Big Brother” jeszcze się nie zaczął, a ona już robi karierę! Oto najpiękniejsza uczestniczka nowej edycji reality-show!

Agnieszka Raczyńska przed studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska w niedzielę pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Chociaż program jeszcze się nie zaczął i nie wiadomo, czy zobaczymy w nim akurat ją, w niedzielę wyglądała jak prawdziwa gwiazda. 

Agnieszka Raczyńska poprzednie edycje Big Brothera oglądała jako mała dziewczynka. W wieku 13 lat wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Teraz wróciła do Polski, by wziąć udział w powracającym programie, bo – jak sama twierdzi – namówiła ją do tego mama:

Zadzwoniła do mnie i mówi: „ty tam idź, bo ty jesteś do tego stworzona”. (…) Wspaniałe jest to, że moja mama i moi bracia tak we mnie wierzą, że wiedzą, że dam sobie radę i nic głupiego raczej nie zrobię, bo mam swój rozum. Bardzo mocno mnie dopingują i myślę, że to jest wspaniałe.

Raczyńska pojawiła się w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN  i chociaż jej udział w programie stoi jeszcze pod znakiem zapytania (walczy o miejsce z innym kandydatem na uczestnika, a o jej losach decydują internauci), już wygląda i zachowuje się jak celebrytka. W studio pojawiła się ubrana w granatową sukienkę, przepasaną paskiem, która podkreślała jej zgrabną figurę. Pomimo chłodnej temperatury, dobrała do niej sandałki na obcasie.

Kiedy opuszczała studio zarzuciła na siebie czarny płaszcz. Tak ubrana stanęła oko w oko z paparazzi, którym dzielnie pozowała do zdjęć.

Jak myślicie, czy uda się jej osiągnąć upragnioną karierę w Polsce?

Zobacz: Nazwiska pierwszych uczestników „Big Brothera” ujawnione! Kim są Agnieszka i Maciej?

Zobacz: „Big Brother” z aż trójką prowadzących! Do Agnieszki Woźniak-Starak dołączyli… TVN postawił na najlepszych!

Zobacz: Kto z Agnieszką Woźniak-Starak poprowadzi „Big Brothera”? Znamy kandydatów


Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska- gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska- gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska- gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska- gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×