Zosia Zborowska płaciła, żeby znaleźć męża. Troche ją to kosztowało. „Andrzej leje ze mnie do tej pory”

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska na Instagramie udostępniła zdjęcie z wanny. Zdradziła przy okazji, jak próbowała znaleźć miłość. Andrzej Wrona ma używanie.

Zosia Zborowska od dwóch lat jest szczęśliwą żoną znanego siatkarza, Andrzeja Wrony. Małżonkowie lada moment sprawdzą się w nowej roli – powitają na świecie pierwsze dziecko. Mama aktorki, Maria Winiarska, w jednym z wywiadów zdradziła, że przyszli rodzice znają płeć maluszka. Na razie nie ujawnili jej nawet najbliższym:

Młodzi już wiedzą, ale nie chcą mówić… – powiedziała w Fakcie. 

Chociaż przyszli rodzice nie wyjawili tego czy powitają syna, czy córkę, niedawno Zborowska postanowiła zażartować z wyboru imienia. Podała kilka propozycji, niektóre z nich są bardzo oryginalne:

Jeśli chłopiec to: Śpiwór, Flot albo Dubel. Jeśli dziewczynka to: Kiwka, Tapeta albo Tradycja.

Zosia Zborowska korzystała z Tindera. Co na to jej mąż?

Zosia Zborowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuje nowe treści. W czwartek dodała kolejny wpis. Żona siatkarza pozuje w wannie – na twarzy ma maseczkę, włosy schowała pod czepkiem. W opisie ujawniła, że jeszcze niedawno korzystała z aplikacji randkowej w wersji premium, za którą co miesiąc musiała płacić 200 złotych. Jej mąż do tej pory nie może jej tego zapomnieć:

Kto by pomyślał, że mniej więcej 3 lata temu byłam dumną użytkowniczką Tindera Gold …yup…GOLD … Andrzej leje ze mnie do tej pory. A dziś różowy czepek po Babci, maseczka na pory i zgaga.

W dalszej części wpisu Zborowska nawiązała do początku relacji z mężem. Ujawniła, że poznali się przez internet:

No dobra a tak serio… Kto z Was poznał swoją połówkę przez internet? My z Andrzejem spikneliśmy się przez insta 🙈 A Tinderowych małżeństw znam już conajmniej kilkanaście. Także ja jako ex użytkownik: POLECAM.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach dzielą się swoimi przemyśleniami i historiami. Wśród nich nie zabrakło głosów od zaprzyjaźnionych gwiazd:

  • Agata Rubik: Jako drugie zdjęcie do posta mogłaś wrzucić swoje profilowe z Tindera! 😂 Ps: ja poznałam Rubika w stołówce…
  • Aleksandra Domańska: Jak ja się cieszę, że towarzyszyłam Ci w czasie tuż przed ustatkowania. Te wspomnienia pozostaną żywe na zawsze.
  • Jakby nie Internet, to nie miałabym narzeczonego i ślubu za 5 miesięcy. Trzymajcie kciuki, żeby znieśli ograniczenia.
  • My poznaliśmy się przez internet 18 lat temu na forum GW. Znam tez kilka takim internetowych par i jest Super.
  • My team Tinder i tak od 6 lat razem i 4latek na pokładzie.

Korzystacie z aplikacji randkowych?


Zosia Zborowska w wannie

Zosia Zborowska w wannie

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska - Dzień Kobiet 2021

Zofia Zborowska - Dzień Kobiet 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×