Żona Macieja Stuhra pokazuje duży ciążowy brzuszek w bikini i odważnie komentuje: „Ciąża nie jest dla mnie stanem błogosławionym”

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr

Żona Macieja Stuhra zebrała się na odważne wyznanie dotyczące ciąży. Katarzyna nie wspomina tego okresu najlepiej. Podsumowała to w kilku mocnych słowach. 

Maciej Stuhr jest nie tylko świetnym aktorem, ale także ojcem. Od wielu lat doskonale sprawdza się w tej najważniejszej życiowej roli. Z pierwszego małżeństwa wychowuje Matyldę, która ma ponad 20 lat. Od sześciu lat jest szczęśliwym mężem swojej drugiej żony Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr. Para doczekała się Tadeusza. Chłopiec przyszedł na świat w 2016 roku. Wspólnie także opiekują się synem dietetyczki z poprzedniego małżeństwa.

Żona aktora raczej rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Zdecydowanie nie lubi błyszczeć w blasku fleszy. Towarzyszy mężowi jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Ostatnio pojawiła się z nim na gali rozdania Orłów 2021, gdzie zachwyciła skromna i elegancką kreacją. Znacznie lepiej czuje się w domowym zaciszu, gdzie poświęca się pracy i opiece nad dziećmi.

Żona Macieja Stuhra wspomina ciąże. Nie było to miłe doświadczenie

Katarzyna Błżejewska-Stuhr stroni od bywania na ściankach. Poświęca się rodzinie i swojej pracy, która w żaden sposób nie jest związana z show-biznesem. Na co dzień pracuje jako dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Z jej usług korzysta mnóstwo osób w tym jej fani, którzy obserwują ją na Instagramie. Do sieci wrzuca posty związane ze swoją pracą, ale zdarza jej się wspomnieć także o sprawach prywatnych.

W ostatnim wpisie wróciła wspomnieniami do okresu ciąży. To spowodowane było sesją zdjęciową, w której założono jej sztuczny brzuch. Wszystko na potrzeby promocji nowego e-booka o żywieniu kobiet w ciąży.

Pięć lat temu z kolei „pękałam” w szwach, w związku ze zbliżającym się terminem porodu Tadka. Kocham moich synów nad życie, nie wyobrażam sobie świata bez nich, ale ciąża nie jest dla mnie „stanem błogosławionym”…. Strach o to, co dzieje się we mnie, bezradność …. plus wszelkie niedogodności to jakieś koszmarne wspomnienie! Dobrze, że ten czas już za mną i dieta kobiet w ciąży to temat zajmujący mnie wyłącznie teoretycznie. A jak Wasze ciążowe wspomnienia?

Kasia odważnie wyznała, że czasy ciąży to nie są dla niej piękne wspomnienia. Wręcz przeciwnie czuła wielki strach i wiele niedogodności z tym związanych. Wygląda na to, że Kasia i Maciek nie planują mieć więcej dzieci. Żona aktora bowiem ucieszyła się, że kobiety w ciąży to dla niej jedynie temat, którym zajmuje się teoretycznie w związku ze swoją pracą.


Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Komentarze

 • jola pisze:

  Co tu jest „niesmaczne”?
  😂😂😂

 • GośćA pisze:

  Facetów z wielkimi, wywalonymi golymi brzyszyskami musimy ogladac na kazdym kroku, nie tylko na plaży, ale tez bez koszuli i ociekajacych potem w centrum miasta, w tramwaju, i jakos nikt takiego halo nie robi.
  A kobieta w ciąży w kostiumie dwuczęściowym jest „niesmaczna”?
  Czyli ciaza piwna jest ok, ale naturalna u kobiety juz nie.
  Do tego zona Stuhra poza duzym brzuchem, ma swietna figurę. Jest czupla i nie lata tak po miescie, tylko po ogrodzie, spokojnie moze tez po plaży.

 • Anna pisze:

  Bardzo ładne zdjęcie, nie widzę w tym niczego niestosownego.

 • Gość Q pisze:

  A ja tam ją rozumiem. Jest ogólne pojęcie, że kobieta w ciąży nie może narzekać, a sama ciąża to różowe jednorożce na kolorowych chmurkach… Jak kobieta w ciąży powie na głos co naprawdę myśli to zostaje krytykowana. Nie wszystkie kobiety lubią być w ciąży i nie uważają tego za najpiękniejszy stan, ale to jeden z wielu tematów ciążowych, które są w pewnym sensie tabu. Może przesadziła z tym, że nie jest to wg niej stan błogosławiony (chociaż to zależy kto jak podchodzi do wiary, w sumie to tylko nazewnictwo), na pewno jest to cud bo powstaje nowe życie, ale rozumiem co miała na myśli. Ja sama też nie lubię być w ciąży, nie lubię swojego ciała, swojego samopoczucia, wokół pojawiają się ochy i achy na temat ciąży i brzucha, a ja muszę sztucznie się uśmiechać, nie lubię tego, że wszystko to muszę trzymać w sobie, bo jak powiem co myślę to będzie gadanie. Psychika w ciąży też działa zupełnie inaczej. „Za parę lat zatęsknisz za brzuchem” tyle słyszę, a ja nie lubię swojego brzucha, ale mała istotka wewnątrz jest dla mnie bardzo ważna.

 • Gość pisze:

  Beznadziejnośc

 • Gość pisze:

  To zdjęcie świetne do albumu rodzinnego, ale do publicznego oglądania – NIESMACZNE.

 • Gość pisze:

  „Strach o to , co dzieje się we mnie,bezradność…” – histeryczne podejście do najpiękniejszego stanu. Każdy sposób dobry, żeby zwrócić na siebie uwagę i zrobić reklamę swojej książce.

 • Gośćmaria pisze:

  Przesadzila

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×