Wdowa po Hugh Hefnerze zerwała z tandetnym wizerunkiem. Usunęła wszystkie wypełniacze i teraz wygląda jak zjawisko!

Zdjęcie (1) Wdowa po Hugh Hefnerze zerwała z tandetnym wizerunkiem. Usunęła wszystkie wypełniacze i teraz wygląda jak zjawisko!

[1/8] Crystal Hefner bez implantów i wypełniaczy

Zdjęcie (2) Wdowa po Hugh Hefnerze zerwała z tandetnym wizerunkiem. Usunęła wszystkie wypełniacze i teraz wygląda jak zjawisko!

[2/8] Crystal i Hugh Hefner

Zdjęcie (3) Wdowa po Hugh Hefnerze zerwała z tandetnym wizerunkiem. Usunęła wszystkie wypełniacze i teraz wygląda jak zjawisko!

[3/8] Crystal Hefner bez implantów i wypełniaczy

Zdjęcie (4) Wdowa po Hugh Hefnerze zerwała z tandetnym wizerunkiem. Usunęła wszystkie wypełniacze i teraz wygląda jak zjawisko!

[4/8] Crystal i Hugh Hefner

Zdjęcie (5) Wdowa po Hugh Hefnerze zerwała z tandetnym wizerunkiem. Usunęła wszystkie wypełniacze i teraz wygląda jak zjawisko!

[5/8] Crystal Hefner bez implantów i wypełniaczy

Zdjęcie (6) Wdowa po Hugh Hefnerze zerwała z tandetnym wizerunkiem. Usunęła wszystkie wypełniacze i teraz wygląda jak zjawisko!

[6/8] Crystal i Hugh Hefner

Zdjęcie (7) Wdowa po Hugh Hefnerze zerwała z tandetnym wizerunkiem. Usunęła wszystkie wypełniacze i teraz wygląda jak zjawisko!

[7/8] Crystal Hefner bez implantów i wypełniaczy

Zdjęcie (8) Wdowa po Hugh Hefnerze zerwała z tandetnym wizerunkiem. Usunęła wszystkie wypełniacze i teraz wygląda jak zjawisko!

[8/8] Crystal i Hugh Hefner

Komentarze

×