Walentynki: Znane pary, które dały sobie drugą szansę. Niektórzy mają za sobą poważny kryzys

Znane pary, które dały sobie drugą szansę

Znane pary, które dały sobie drugą szansę

Które pary dały sobie drugą szansę? Polskie gwiazdy uwierzyły w miłość po rozstaniu i jeszcze raz postanowiły związać się ze swoją byłą drugą połówką. Wybraliśmy najgłośniejsze rozstania i powroty.

Walentynki to czas, w którym wszyscy celebrują swoją miłość. Gwiazdy od rana udostępniają na Instagramie zdjęcia i filmy, na których pokazują, co otrzymały od drugich połówek. Nie brakuje prawdziwie luksusowych podarków, na których widok obiera mowę.

14 lutego, to szczególny czas dla wszystkich zakochanych, jednak niektórzy w przeszłości byli bliscy tego, by obchodzić je w samotności. Które znane pary dały sobie drugą szansę?

Michał Koterski i Marcela Leszczak

Misiek KoterskiMarcela Leszczak poznali się w 2016 roku. Ich uczucie szybko zaczęło rozkwitać. Po kilku miesiącach obwieścili, że zostaną rodzicami. Niedługo po tym na świat przyszedł Fryderyk, który od razu skradł serca młodych rodziców.

Jesienią 2019 roku w mediach pojawiły się informacje o tym, że się rozstali. Przez kilka miesięcy mieszkali oddzielnie, jednak po krótkiej rozłące uznali, że nie mogą bez siebie żyć. W marcu 2020 roku ponownie zamieszkali razem. Marcela w jednym z wywiadów wyjawiła, że głównym powodem kryzysu były obowiązki zawodowe Koterskiego. Chociaż w 2021 roku ponownie się rozstali, to czas zweryfikował siłę ich uczucia.

Wrócili do siebie krótko po tym, jak aktor rozstał się z Dagmarą Bryzek, a Marcela zostawiła mężczyznę, który w ramach związku kupił jej pralkę do nowego mieszkania.

Michał Koterski i Marcela Leszczak – Dzień Kobiet 2018

Michał Koterski i Marcela Leszczak – Dzień Kobiet 2018

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek poznała Marcina Hakiela podczas przygotowań do programu Taniec z gwiazdami. Szybko stali się parą nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym. Ich związek od początku był uważany za idealny, chociaż w międzyczasie mieli poważny kryzys. W 2012 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że tancerz wyprowadził się z domu. Nie trwało to jednak długo. Krótko po tym pogodzili się i teraz tworzą jedną z najbardziej zgranych i zgodnych par polskiego show-biznesu.

Katarzyna Cichopek podbija górskie szlaki - styczeń 2021, zima u gwiazd

Katarzyna Cichopek podbija górskie szlaki – styczeń 2021, zima u gwiazd

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Maciej Dowbor poznał Joannę Koroniewską na planie zdjęciowym M jak miłość. Dziennikarz nagrywał kulisy serialu, gdy okazało się, że musi porozmawiać również z Joanną. Już wtedy między nimi zaiskrzyło i nie mogli skupić się na nagraniach.

W 2012 roku w mediach wybuchł skandal i na jaw wyszło, że Maciej rzekomo spotyka się z krakowską prawniczką. Podobno aktorka postawiła partnerowi warunek, że będą razem, jeżeli skończy znajomość z tą kobietą. Rok później wzięli ślub oraz po raz drugi zostali rodzicami.

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Piotr Kraśko poznał Karolinę Ferenstein-Kraśko w Gałkowie, gdzie jego wybranka trenowała jazdę konną. Dziennikarz przybył do stadniny, aby dobrze zjeść, ponieważ w tym czasie robił w okolicy patent żeglarski. Przyglądając się koniom, zrozumiał, że to one interesują go bardziej. Porzucił marzenie o żeglowaniu i pod okiem Karoliny zaczął trenować jazdę konną. Szybko zbliżyli się do siebie, wzięli ślub i zostali dumnymi rodzicami.

Para w 2013 roku musiała stawić czoła poważnemu kryzysowi. W środowisku dziennikarskim mówiło się, że Piotr zakochał się w Małgorzacie Rozenek, która właśnie się rozwiodła. Na szczęście Kraśko zdecydował się na odbudowanie relacji z żoną, a 2.5 roku po tej sytuacji powitali na świecie córkę.

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko - Kryształowe Zwierciadła 2019

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko – Kryształowe Zwierciadła 2019

Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz

Historia Grażyny WolszczakCezarego Harasimowicza byłaby doskonałym materiałem na scenariusz do komedii romantycznej. Poznali się wiele lat temu, gdy Grażyna zaraz po zdanej maturze chciała podszkolić swój aktorski warsztat. Na jednym ze spotkań w Studium Aktorskim poznała starszego o 2 lata Cezarego. Przelotna znajomość szybko się skończyła, a ich drogi rozeszły się na wiele lat. Oboje ułożyli sobie życie u boku innych partnerów, jednak los tak pokierował ich ścieżkami, że krótko po śmierci męża aktorki, znowu się spotkali. Od tamtej pory są nierozłączni.

Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz

Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski jest najsłynniejszym detektywem w Polsce. Ma za sobą kilka nieudanych związków, jednak po tym jak poznał Maję Plich wszystko wskazywało na to, że w końcu się ustatkuje. Media rozpisywały się na temat ich przygotowań do ślubu, gdy na jaw wyszło, że Rutkowski wdał się w romans z Dominiką Zasiewską, znaną jako Wodzianka z show Kuby Wojewódzkiego. Celebrytka chętnie opowiadała o szczegółach ich relacji. Kilka miesięcy później odbył się ślub państwa Rutkowskich, którzy przetrwali tę burzę jako para. Od tamtej pory tworzą zgrane małżeństwo.

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski gośćmi Dzień Dobry TVN

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski gośćmi Dzień Dobry TVN

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler poznała Waldemara Kozerawskiego będąc jeszcze studentką. Przez 3 miesiące byli ze sobą bardzo blisko, jednak oboje musieli wrócić do swoich obowiązków. Korespondowali ze sobą, jednak w tym czasie Magda poznała swojego pierwszego męża. Chcąc być fair w stosunku do obu panów, zdecydowała się zapytać Waldemara o to, czy będą razem. A on powiedział wprost, że nie. Nie wiedziała jednak, że wykonała do niego telefon o 5 nad ranem, gdy nie był sam.

Po wielu latach spotkali się ponownie w restauracji Gessler i wówczas zrozumieli, że są sobie przeznaczeni. Od tamtej pory tworzą zgrane małżeństwo, któremu niestraszna odległość.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski – Wielkanoc 2019

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski – Wielkanoc 2019

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski

Maja SablewskaWojtek Mazolewski zaczęli spotykać się w 2011 roku. Od początku nie ukrywali tego, że są razem – chętnie pokazywali się na branżowych imprezach i pozowali razem na ściankach. W 2016 roku zaczęły pojawiać się doniesienia o kryzysie w ich związku, co potwierdziło się w sierpniu. To wtedy zakochani rozstali się.

Maja potem była sama, a Wojtek próbował ułożyć sobie życie u boku innej kobiety. W tym czasie spotykał się z aktorką Katarzyną Zawadzką. Jesienią 2018 roku potwierdzili swój związek, który nie trwał długo. W listopadzie 2019 roku muzyk przyznał, że znowu jest singlem. Na początku 2020 roku na Instagramie Sablewskiej pojawił się kadr, na którym pozuje z ukochanym. Cóż, stara miłość nie rdzewieje!

Maja Sablewska, Wojtek Mazolewski

Maja Sablewska, Wojtek Mazolewski


Michał Koterski i Marcela Leszczak – Dzień Kobiet 2018

Michał Koterski i Marcela Leszczak – Dzień Kobiet 2018

Katarzyna Cichopek podbija górskie szlaki - styczeń 2021, zima u gwiazd

Katarzyna Cichopek podbija górskie szlaki - styczeń 2021, zima u gwiazd

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Hakiele się nie zdradziły ,więc o co chodzi?

  • Aja pisze:

    Trzeba być bezmózgowcem, by w takim dniu przypominać, nagłaśniać, tak bolesne dla niektórych, sprawy (np. zdradę współmałżonka). Nie czyn drugiemu, co i tobie niemiłe.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×