Cichopek pozdrawia z balkonu, a Kożuchowska ze spaceru z synem. Gwiazdy wpadły w szał zimowego fotografowania

Gwiazdy zima

Gwiazdy zima

Wiele gwiazd zdecydowało się spędzić ferie w Polsce. Postanowili oni w pełni wykorzystać piękną zimową pogodę. Kto pochwalił się zdjęciami z białego szaleństwa?

Od kilku tygodni mamy kalendarzową zimę. Temperatury mocno spadły, jednak pogoda przed długi czas przypominała bardziej szarą i ponurą jesień. Wiele polskich gwiazd pod koniec roku zdecydowało się wyjechać z kraju, by naładować baterie na kolejny rok w cieplejszym klimacie.

Za słońcem zatęskniła między innymi Julia Wieniawa, która razem ze swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim spędziła kilka tygodni na Zanzibarze. W tym samym kierunku przed Bożym Narodzeniem wybrały się także Natalia Kukulska oraz Iwona Pavlović.

Na dłuższy urlop w ciepłym klimacie zdecydowała się niedawno Barbara Kurdej-Szatan, a zaledwie kilka dni temu do Meksyku wyleciała Małgorzata Rozenek, która miała nadzieję na wypoczynek pełen słońca. Pogoda jednak spłatała jej figla. Perfekcyjna pani domu przez najbliższe dni będzie musiała przywyknąć do deszczowej aury.

Zimowe zdjęcia gwiazd. Kożuchowska, Cichopek, Glinka

Pomimo niskich temperatur pogoda w Polsce zaczęła rozpieszczać nas pięknymi widokami. W ciągu ostatnich kilku dni spadało sporo śniegu. To pierwsze takie opady w ciągu tej zimy i chyba największe od kilku lat. W wielu rejonach kraju ziemia pokryła się pięknym, białym puchem, z czego postanowiły skorzystać gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska wybrała się z synkiem Jasiem za miasto, by ten mógł w pełni skorzystać z zimowego szaleństwa. Podczas spaceru towarzyszyły im ukochane czworonogi. Widać, że cała rodzina doskonale się bawi. Aktorka podzieliła się nagraniem z wypadu do lasu.

Sporo śniegu na swoim balkonie znalazła także Katarzyna Cichopek. Gwiazda serialu M jak miłość i prowadząca program Pytanie na śniadanie wskoczyła w zimowy strój i zdradziła, że bardzo cieszy ją to, co widzi za oknem, a jeszcze bardziej szczęśliwe są jej dzieci:

Doczekałam się. Nie wiem, kto bardziej się cieszy, dzieci czy ja? Uznajmy, że jest remis. A teraz wybaczcie, wzywa mnie bitwa na śnieżynki, dzieci kontra rodzice.

Cudne zdjęcia zimowych pejzaży zamieściły na swoich profilach również inne polskie gwiazdy, które nie ukrywają, że śnieg sprawił im sporo radości. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia, jakie udostępnili: Rafał Mroczek, Michel Moran, Kasia Kowalska, Kasia Glinka, Szymon Hołownia, Paula Tumala, Andżelika Piechowiak, Edyta Bartosiewicz, Adam Stachowiak, Kasia Sokołowska, Natalia Klimas, Joanna Koroniewska czy Ania Rusowicz.

Jest biało, pięknie i tak jak o tej porze roku być powinno.


Kasia Glinka

Kasia Glinka

Kasia Glinka

Kasia Glinka

Kasia Glinka

Kasia Glinka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×