Tragiczny wypadek na koncercie Zenka Martyniuka. Rozegrały się dramatyczne sceny

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk grał koncert w Poznaniu. Podczas jego występu miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek. Co się stało? Kto ucierpiał?

Zenek Martyniuk jest jednym z popularniejszych muzyków disco polo, który przez lata obecności na scenie, zgromadził wokół siebie sporą grupę fanów. To dla nich przygotowano nie lada gratkę. W lutym na ekranach kin pojawił się film Zenek. Przedstawił historię muzyka, który z zespołem Akcent zdobył niesamowitą sławę.

Zenek Martyniuk — koncert w Poznaniu. Tragiczny wypadek. Co się stało?

O fenomenie artysty może świadczyć fakt, że niemal każdy koncert, który gra, przyciąga prawdziwe tłumy. Tak było też pod koniec stycznie, gdy Martyniuk był jedną z gwiazd koncertu w Poznaniu.

Jak donosi Fakt, wśród publiczności była m.in. Monika Błaszczyk, która na wydarzeniu wzięła udział z mamą i siostrą, Magdą. Po pewnym czasie panie się rozdzieliły — Magda i jej siostra poszły do palarni, ich mama została w tłumie.

Zenek Martyniuk na koncercie

Zenek Martyniuk na koncercie

Gdy przez długi czas nie mogły się odnaleźć, Magda poprosiła ochroniarzy, by wpuścili ją do strefy VIP, skąd był lepszy widok. Gdy odmówili, postanowiła się tam dostać wbrew ich woli. Ostatecznie wyprowadzono ją w kajdankach.

Monika postanowiła pomóc siostrze. W pewnym momencie między nią a ochroniarzami doszło do szarpaniny. Gdy mężczyźni próbowali jej wykręcić rękę, by założyć kajdanki, poczuła przeszywający ból:

Krzyczałam, by mnie puścili, bo złamali mi rękę. Całe przedramię było luźnie. Ale nie ustawali — wspomina Monika na łamach Faktu.

Chociaż do niedawna Zenek Martyniuk był dla nich idolem, dziś z żalem przyznają, że nie mogą go słuchać. Co na to piosenkarz? Okazuje się, że nie był świadomy, że podczas koncertu doszło do tego tragicznego wypadku:

Nie wiem, jak wygląda ta sytuacja, więc trudno mi się wypowiadać. Nawet nie wiedziałem, że do takiego incydentu doszło — tłumaczył na łamach tabloidu.

Byliście kiedyś świadkami podobnego zdarzenia?

Zobacz także: Wyszło na jaw drobne oszustwo Zenka i Danuty Martyniuków. Długo ukrywali je przed światem


Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Limahl – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Limahl – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×