Zenek Martyniuk porzuci rodzinne strony i wyprowadzi się do Warszawy? Po jego słowach nie można mieć wątpliwości

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk od lat robi karierę w show-biznesie, ale do tej pory nie zdecydował się opuścić rodzinnego Podlasia. Muzyk planuje przeprowadzkę do stolicy? Po jego słowach nie można mieć wątpliwości. 

Zenek Martyniuk jest jedną z największych gwiazd muzyki disco-polo. To jemu udało się wprowadzić taneczne rytmy na salony. Muzyk ze swoimi największymi hitami często gości na ogólnopolskich wydarzeniach muzycznych. Widzowie nie wyobrażają już chyba sobie, by mogło go zabraknąć podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Tam zawsze podrywa publikę to tańca i sprawia, że słupki oglądalności pną się wysoko w górę.

Muzyk szybko zgromadził wokół siebie sporą ilość fanów. Interesują się oni nie tylko jego pracą, ale w ostatnim czasie też życiem prywatnym. W tym całkiem sporo się dzieje za sprawą jego jedynego syna Daniela. Młody mężczyzna ma wyjątkowy talent do przyciągania skandali i problemów z prawem. Przez ostatnie dwa lata często gościł na okładkach tabloidów. Teraz nieco usunął się w cień, ale fani nadal nie są pewni, czy w jego życiu zaszła prawdziwa przemiana.

Zenek Martyniuk o przeprowadzce do Warszawy

Zenek Martyniuk od ponad 30 lat jest szczęśliwy u boku żony, Danuty. W związku z licznymi skandalami, jakich dopuścił się ich syn, pojawiły się plotki o kryzysie w małżeństwie Martyniuków. W rozmowie z naszą reporterką artysta raz na zawsze zaprzeczył tym doniesieniom.

Nie wiem, skąd się te plotki wzięły. My jesteśmy już razem 32 lata, w tym roku minęły w lutym. Ślub braliśmy w roku 89.. Nie wiem skąd te plotki, to są jakieś wymysły – komentuje Zenek Martyniuk.

Zenek sporo czasu spędza w Warszawie, ale jak do tej pory nie zdecydował się na przeprowadzkę. W ostatnim czasie coraz częściej współpracuje z TVP, co powoduje, że dojazdy z Podlasia mogą być uciążliwe. Muzyk nie ma jednak zamiaru zmieniać miejsca zamieszkania. O wszystkim opowiedział w rozmowie z Pomponikiem.

W tej chwili mamy tak świetną drogę Białystok – Warszawa, także to dosłownie 2 godzinki i jestem w Warszawie, ale wolę mieszkać w spokojniejszym miejscu, jakim jest Białystok czy jeżdżę na przykład do swojej rodzinnej miejscowości, do Gredel czy też chętnie wypoczywam w Białowieży. Wolę takie mniejsze skupiska. Do Warszawy mogę przyjechać na chwilkę o każdej porze dnia i nocy, ale szybko wracam w swoje strony – powiedział.

Muzyk nie wyobraża sobie, by mógł mieszkać w innym miejscu. Uwielbia nie tylko mieszkańców tamtych rejonów, ale też wyjątkowo piękną przyrodę i architekturę rejonu.

W ogóle charakterystyczna zabudowa Podlasia. Bardzo lubię właśnie drewniane budynki, drewniane domy. Ogólnie ludzie fajnie mi się podobają. Cały Białystok jest piękny, Bielsk Podlaski jest piękny, Gredele moja rodzinna miejscowość jest piękna. Białowieża i w ogóle, Suwałki. Od Międzyrzecza Podlaskiego po Suwałki, po Mazury, także uwielbiam te tereny, te klimaty – zachwala gwiazda disco polo.

Trzeba przyznać, że Zenek jest jedną z nielicznych gwiazd, która rozkręcając karierę, nie zdecydowała się na przeprowadzkę do stolicy. Jak widać, nie jest to gwarancją sukcesu, bo pomimo tego, że Martyniuk przez cały czas mieszka w rodzinnych stronach to udało mu się podbić muzyczną scenę i świat show-biznesu.

W galerii możecie zobaczyć, jak mieszka Zenek z żoną.


Zenek Martyniuk pokazał swój dom - jak mieszka gwiazda disco-polo?

Zenek Martyniuk pokazał swój dom - jak mieszka gwiazda disco-polo?

Zenek Martyniuk pokazał swój dom - jak mieszka gwiazda disco-polo?

Zenek Martyniuk pokazał swój dom - jak mieszka gwiazda disco-polo?

Zenek Martyniuk pokazał swój dom - jak mieszka gwiazda disco-polo?

Zenek Martyniuk pokazał swój dom - jak mieszka gwiazda disco-polo?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×