Dumny Zenek chwali się zmianami w życiu Daniela. A co u Danusi? Tak teraz wygląda jej relacja z byłą synową

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk

Zenek Martyniuk zdradził, gdzie pracuje Daniel i jak zmiany wpłynęły na jego zachowanie. Pochwalił się przy okazji relacją Danuty z byłą synową.

Zenek Martyniuk od lat bryluje na scenie disco-polo. W ostatnim czasie popularna muzyka taneczna wdarła się też na salony, dlatego nie dziwi fakt, że piosenkarza nie może zabraknąć na największych imprezach muzycznych w kraju. Gwiazdor od lat regularnie koncertuje, a grono jego fanów bezustannie się powiększa. Interesują się oni nie tylko jego twórczością, ale też życiem prywatnym, w którym w ostatnich miesiącach działo się całkiem sporo, a to za sprawą jego jedynego syna.

Daniel nie raz nabawił się sporych kłopotów. Ma problemy z prawem, zostało mu odebrane prawo jazdy i trafił nawet do aresztu. Szerokim echem w mediach odbił się także jego bardzo głośny rozwód z żoną Eweliną. 32-latek nie szczędził prasie szczegółów z ich związku i przykrych słów pod adresem matki swojej córeczki Laury. Często także wywoływał skandale za pomocą social mediów, obrażając przypadkowe gwiazdy.

Zenek Martyniuk o relacji z Eweliną i nowej pracy Daniela

Przez wiele miesięcy rodzina Martyniuków była bohaterami kolejnych skandali. W ostatnim czasie wszystko powoli ucichło. Okazało się bowiem, że Daniel poszedł po rozum do głowy i nie tylko zaprzestał swoich obelg w social mediach, ale też znalazł pracę, która daje mu mnóstwo satysfakcji. Ojciec mężczyzny nie posiada się z radości:

Daniel się uspokoił. Pływa na statku. Był na morzu sześć tygodni. Teraz ma króciutką przerwę, ale niedługo znowu wypływa w kolejny rejs. Robi to, co kocha najbardziej. Mimo że ciężko pracuje, ma z tego satysfakcję. On naprawdę w tym się spełnia. Praca nauczyła go pokory. Bardzo się stara. W przerwach zaczął jeszcze biegać po pokładzie, mimo że nie są to najlepsze warunki do uprawiania sportu, bo jest pełno niebezpiecznych elementów, ale chce dbać o kondycję – opowiada Zenek w rozmowie z „Super Expressem”.

Zenek mocno rozgadał się także o wnuczce. Laura ma już ponad dwa lata i jest oczkiem w głowie dziadka. Zdradził on, że stosunki z byłą synową mocno się poprawiły i dzięki temu jest częstym gościem u malutkiej:

Korzystam z każdej okazji, kiedy przejeżdżam w okolicach, gdzie mieszka Ewelina i Laura, żeby odwiedzić wnuczkę. Mnie widzi częściej przez to, że ciągle jestem w telewizji. Zawsze mówi, że „dziadzia śpiewa”. Żonę troszkę rzadziej, ale za to jak pojedzie do Russocic to może jej poświęcić więcej czasu – zdradził muzyk.

W rozmowie z tabloidem wyznał także, że Danusia w końcu zdołała dogadać się z Eweliną. Gdy młodzi byli małżeństwem, bardzo jej sprzyjała, jednak podczas głośnego rozwodu również nie szczędziła wielu przykrych słów:

Danusia była niedawno kilka dni u Eweliny i Laurki, a potem wszystkie przyjechały na jeden z moich koncertów. Relacje już dawno się poprawiły. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jest super – cieszy się Zenek Martyniuk.

Wygląda na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, a rodzina Martyniuków może odpocząć od medialnego szumu i zamieszania.


Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk pokazał córeczkę

Daniel Martyniuk pokazał córeczkę

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×