Zbigniew Zamachowski miał płomienny romans z gwiazdą „M jak Miłość”. Nie uwierzycie komu zawrócił w głowie

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski jest jednym z bardziej kochliwych aktorów. Na swoim koncie ma już trzy małżeństwa i jak donosi kolorowa prasa - liczne romanse. Która gwiazda M jak Miłość uległa jego urokowi?

Zbigniew Zamachowski przez ostatnich kilka lat był związany z Moniką Richardson. Ich relacja od samego początku wzbudzała sporo kontrowersji. Dla każdego z małżonków było to już bowiem trzecie małżeństwo. Jednak dziennikarka i aktor przez lata udowadniali, że ich uczucie jest silne i prawdziwe. Stanęli na ślubnym kobiercu, a po sformalizowaniu związku Monika przyjęła nawet nazwisko trzeciego męża. Niestety kilka tygodni temu paparazzi przyłapali Zamachowskiego, gdy w towarzystwie syna wynosił meble z mieszkania na warszawskim Żoliborzu.

Po pewnym czasie Monika przerwała milczenie i opowiedziała o kulisach rozstania. W obszernym wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi Wprost, wspomniała między innymi o zdradzie męża.

Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska.

Od razu po wyprowadzce męża dziennikarka zadecydowała także o tym, by wrócić do nazwiska swojego byłego męża, które jak mówiła, kojarzy jej się ze świetnością kariery w mediach.

Zbigniew Zamachowski miał romans z gwiazdą M jak Miłość

Przed Zbigniewem Zamachowskim trzeci już rozwód. Jak informowała kolorowa prasa, kochliwy aktor w czasie małżeństwa z Moniką miał wdać się w romans z koleżanką z teatru – Gabrielą Muskałą. Okazuje się, że to nie jest to jedyna gwiazda, której zawrócił w głowie. Teraz gdy jego kolejne małżeństwo zakończyło się niepowodzeniem, na jaw wychodzą jego inne związki. Okazuje się, że na początku swojej kariery jego serce biło mocniej dla Małgorzaty Pieńkowskiej.

Świat należał do nich i czuli, że nic się nie liczy poza ich miłością. Uwielbiali spędzać ze sobą czas, chcieli czerpać z życia pełnymi garściami. Razem… – zdradziła w rozmowie z Dobrym Tygodniem osoba, która miała znać aktorów w czasie, gdy byli parą.

Podobno Zamachowski miał bardzo poważne plany co do tej relacji i nawet planował się oświadczyć. Pieńkowska miała jednak ostudzić jego entuzjazm związany z małżeństwem i oznajmić, że potrzebuje czasu. Ostatecznie odrzuciła zaloty i związała się ze swoim pierwszym mężem Jackiem Sobalą. Porzucony przez ukochaną Zbigniew szybko ulokował swoje uczucia w Annie Komarnickiej i to ona została jego żoną. Jak już wiemy, ich miłość nie przetrwała próby czasu, a później aktor stawał na ślubnym kobiercu jeszcze dwa razy.


Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Małgorzata Pieńkowska – Aneta Kręglicka x L'AF, pokaz wiosna lato 2018

Małgorzata Pieńkowska – Aneta Kręglicka x L'AF, pokaz wiosna lato 2018

Małgorzata Pieńkowska - charytatywny obiad z gwiazdami 2018

Małgorzata Pieńkowska - charytatywny obiad z gwiazdami 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×