Córka skradła show Angelinie Jolie podczas publicznego wystąpienia. O szalonej metamorfozie Zahary rozpisują się media na całym świecie

Angelina Jolie i Zahara

Angelina Jolie i Zahara

Córki Angeliny Jolie zaskakują metamorfozami częściej niż ona. 17-letnia Zahara zaszalała z fryzurą. To ona skupiła całą uwagę podczas ostatniego wystąpienia aktorki.

Angelina Jolie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Na wielkim ekranie debiutowała w 1982 roku, grając u boku swojego ojca w filmie Szukając wyjścia. Z czasem jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Wystąpiła w takich produkcjach jak: Lara Croft Tomb Raider, Pan i Pani Smith czy Przerwana lekcja muzyki. Realizuje się jednak nie tylko na planach filmowych, ale przede wszystkim spełnia się w roli mamy.

Wychowuje sześcioro dzieci, których ojcem jest jej były mąż, Brad Pitt. Chociaż małżonkowie nie są razem od kilku lat, regularnie spotykają się w sądzie, gdzie walczą m.in. o prawo do opieki nad pięciorgiem swoich pociech. Najstarszy Maddox ma 20 lat i sam może decydować o tym, z kim chce utrzymywać kontakt. Kiedy sąd orzekł, że aktor może spędzać z dziećmi więcej czasu, Angelina miała wpaść w szał. Zapowiedziała, że zrobi wszystko, by pozbawić jakichkolwiek praw rodzicielskich Brada.

Angelina będzie walczyć zębami i pazurami. Jej pozbycie się sędziego nie będzie jedyną bronią w jej arsenale. Prawdopodobnie nie widzieliśmy jeszcze najgorszej z jej taktyk opóźniających – wyjawił informator New Idea.

Zahara Jolie-Pitt zmieniła fryzurę

By być w stałym kontakcie z fanami, Angelina niedawno założyła profil na Instagramie. Ostatnio gwiazda zamieściła zdjęcie podczas wizyty w Senacie, gdzie podpisała dokumenty dotyczące wprowadzenia nowej ustawy o przemocy wobec kobiet. Uwagę fotoreporterów skupiła jednak Zahara, która towarzyszyła jej podczas tego ważnego momentu. 17-latka zaprezentowała na głowie zupełnie nową fryzurę. Postawiła na niebieskie warkoczyki, które podkreśliły jej egzotyczną urodę.

O metamorfozie Zahary rozpisują się media na całym świecie, a internauci są pod wrażeniem przemiany dziewczyny. Chwalili Jolie, za to, że zabrała do Senatu córkę, a także komplementowali nową fryzurę Zahary:

 • Angelina jesteś cudowną mamą i kobietą!
 • OMG! Zahara, świetna ta nowa fryzura.
 • Bardzo dobrze, że angażujesz córkę w tak ważne kwestie. W końcu to dotyczyć może również jej.

Niedawno również druga córka Angeliny i Brada, Shiloh, zaczęła zaskakiwać metamorfozami. Od pewnego czasu regularnie pojawia się na czerwonych dywanach ze swoją mamą, dzięki czemu kolorowa prasa zaczęła się o niej rozpisywać. Z chłopczycy przeistacza się w kobietę. Jej ojciec nie ukrywa, że nie chce, by 15-latka tak szybko dorastała. Ufa jednak swojej byłej żonie, która opiekuje się ich córką.


Angelina Jolie i Zahara | fot. Instagram.com/angelinajolie

Angelina Jolie i Zahara | fot. Instagram.com/angelinajolie

Angelina Jolie i Zahara

Angelina Jolie i Zahara

Angelina Jolie i Zahara

Angelina Jolie i Zahara

Komentarze

 • Gośćkaska pisze:

  Tak to prawda.gabir to dziecko przebrane za kobietę

 • Gość pisze:

  Jolie poszła do senatu wygłosić przemówienie,a wszyscy rozpisują się o nowej fryzurze Zahary ?! I do tego tak naprawdę sprowadza się to całe „zaangażowanie” Jolie: PR,PR,PR !

  • Ona pisze:

   To, że głupie media skupiają się na fryzurze Sahary, nie jest wina Angeliny. Myśl trochę, zanim coś skomentujesz, bo w przeciwnym razie zniżasz się do poziomu tabloidów.

 • Gość pisze:

  Siloh jest prześliczna, zwyczajna nastolatka, a gabor kilo pudru i przerobiona na 35 latke

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×