Xavier Wiśniewski o relacjach z żonami ojca i rodzeństwem. „Czasami sam się gubię”. Tak wygląda życie, gdy ojciec jest gwiazdą

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Michał Wiśniewski może się pochwalić bardzo bujnym życiem prywatnym. Jego najstarszy syn zdradził, jak dogaduje się z byłymi żonami ojca i przyrodnim rodzeństwem. 

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej lubianych, ale też kochliwych artystów w kraju. Wokalista zdobył popularność w momencie, gdy został liderem formacji Ich Troje. Zespół dwie dekady temu był u szczytu popularności i podbijał show-biznes. Muzyk zarabiał krocie i nie mógł opędzić się od kolejnych propozycji współpracy. Nie miał też oporów przed tym, by chwalić się prywatnością przed większą publiką. Wystąpił nawet w reality show i razem z ówczesną żoną Martą wpuścił kamery do domu. Widzowie podglądali życie jego i najbliższej rodziny.

Nie bez powodu zyskał miano amanta show-biznesu. Muzyk ma za sobą aż cztery nieudane małżeństwa. Jego pierwszą żoną była Magda Femme. Później związał się z Martą Wiśniewska, z którą doczekał się dwojga dzieci: Xaviera i Fabienne. Z trzeciego małżeństwa z Anną Świątczak ma dwie córki: Etienette i Vivienne. Jego czwartą żoną była Dominika Tajner, z którą nie doczekał się dzieci. Z Polą, którą poślubił w 2020 roku wychowuje syna Falco, który niedawno świętował pierwsze urodziny.

Xavier Wiśniewski o żonach Michała Wiśniewskiego

Dzieci muzyka od najmłodszych lat wychowywały się w blasku fleszy. Najbardziej znane są pociechy z pierwszego małżeństwa, bowiem to one dorastały na oczach widzów w reality show z udziałem rodziców. Najstarszy syn gwiazdora chętnie udziela się w mediach. Xavier ma już 20 lat i żyje na własny rachunek. Młody mężczyzna w wywiadzie z Pudelkiem opowiedział o relacjach w patchowrkowej rodzinie. Okazuje się, że Michał wspaniale wywiązała się ze swojego zadania i udało mu się zbudować silnie więzi rodzinne.

To jest w kwestii rodziców, żeby to jakoś poukładać. Kiedy jeden rodzic odchodzi od drugiego i nagle pojawia się nowa osoba, to trzeba zbudować tę rodzinę w ten sposób, że będziemy mieć silną więź. Po naszej mamie była Ania, Dominika i teraz Pola. My z każdą z nich mamy bardzo silne więzi, wbrew pozorom. Zbudowaliśmy solidny patchwork z dziewczynkami, z Maxem i teraz z dziećmi Poli. To naprawdę dobrze funkcjonuje.

Rodzina Wiśniewskich jest tak liczna, że żartobliwie dodał, że „czasami sam się gubi”. Przyznała jednak, że nie tylko z Fabienne łączy go wyjątkowa relacja, ale także z przyrodnim rodzeństwem.

Rodzice nam wpajali, że to nasze rodzeństwo. Nieważne, że z innej mamy itd. My się tak czuliśmy po prostu. Byliśmy bardzo kumatymi dziećmi i to czujemy. To w dużej mierze kwestia rodziców, żeby ten patchwork zbudować i im się udało.

Trzeba przyznać, że życie w tak licznej rodzinie musi być bardzo ciekawe. Całe rodzeństwo mogliśmy zobaczyć na zdjęciu, które w sieci pojawiło się w minioną wigilię. O tym, jakie


Fabienne i Xavier Wiśniewscy

Fabienne i Xavier Wiśniewscy

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Xavier Wiśniewski i Etiennette Wiśniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×