Anna Lewandowska o kryzysach w związku z Robertem. „Mijaliśmy się. Powiedzieliśmy sobie, że…”

Anna Lewandowska z mężem na spacerze

Anna Lewandowska z mężem na spacerze

Wywiad z Anną Lewandowską dla Super Expressu

Takich relacji jak ta Anny i Roberta Lewandowskich w polskim show-biznesie jest jak na lekarstwo. Para pomimo licznych sukcesów zawodowych cały czas dotrzymuje sobie kroku. Piłkarz chętnie poświęca żonie miejsce na swoich serwisach społecznościowych publikując bardzo osobiste notki. Teraz mamy okazję do poznania kulisów tej bajkowej relacji, a wszystko za sprawą wywiadu Anny Lewandowskiej dla Super Expressu.

Trenerka fitness zdradziła, że jej związek była na różnych etapach. Najgorszym był ten, gdy Anna i Robert wpadli w wir pracy:

Tęsknimy, ale kiedyś było jeszcze gorzej. Nie widzieliśmy się po dwa, trzy tygodnie. Mijaliśmy się. Powiedzieliśmy sobie, że wspólny czas nam ucieka przez palce. Teraz robię wszystko, by jak najwięcej czasu spędzać razem. Kiedy Robert jest teraz na zgrupowaniu, maksymalnie wykorzystuję ten czas na pracę, by potem być więcej z nim. Nasz idealny dzień: rano Robert jedzie na trening, ja w tym czasie pracuję. Kiedy wraca, mamy czas dla siebie. Wyłączamy laptopy, telefony. A kiedy zbyt często włącza mi się „pracuś”, Robert prosi o odłożenie telefonu

W związku Lewandowskich czasami dochodzi do kłótni. Na szczęście trwają krótko, bo tylko 5 minut. Anna zdradziła, że raz próbowała obrazić się na dłuższy czas, ale szybko zweryfikowała swoją decyzję:

U nas kłótnie trwają 5 minut (śmiech). Kiedyś próbowałam się obrazić na Roberta na pół dnia, ale strasznie się z tym męczyłam. Nie, nie. Szkoda życia na kłótnie

Co ciekawe, mając u boku 4. najlepszego piłkarza na świecie, Anna Lewandowska nie jest o niego zazdrosna:

Jestem za to dumna, że podoba się kobietom. To miłe. A Robert nie daje mi żadnych powodów do zazdrości

Optymistycznym zakończeniem opowieści o związku są plany związane z macierzyństwem:

Kochamy dzieci i bardzo chcemy mieć swoje

Czekamy zatem na ciążę 🙂

Zobacz: Anna Lewandowska kończy karierę

Anna i Robert Lewandowscy (fot. ONS)

Anna i Robert Lewandowscy (fot. ONS)

Anna i Robert Lewandowscy, sylwester 2015 (fot. Instagram)

Anna i Robert Lewandowscy, sylwester 2015 (fot. Instagram)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×