Małgorzata Kożuchowska biega na dachu wieżowca w takiej samej sukience co Agnieszka Woźniak-Starak. Fanki pytają o markę i cenę. Sprawdziliśmy

Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Woźniak-Starak

Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Kożuchowska postawiły na tę samą stylizację. Sukienka robi ogromną furorę w sieci. Wiemy gdzie i za ile można ją kupić.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Swoją karierę rozpoczynała od prowadzenia programów śniadaniowych Kawa czy herbata? oraz Pytanie na śniadanie na antenie TVP. W 2012 roku rozwiązała umowę z publicznym nadawcą. Jakiś czas później zaczęła rozwijać skrzydła w komercyjnej stacji. Produkcja w mig dostrzegła drzemiący w niej potencjał i zasypała dziennikarkę kolejnymi propozycjami. Gwiazda była gospodynią takich programów jak Aplauz, aplauz! czy Ameryka Express.

Dziennikarka dwa lata temu przeżyła ogromną tragedię. To właśnie wtedy w tragicznym wypadku na jeziorze, zmarł jej mąż. Agnieszka postanowiła zawiesić swoją karierę i udała się na dłuższą przerwę. Po powrocie do telewizji dołączyła do obsady Dzień Dobry TVN. Stworzyła tam duet z Ewą Drzyzgą, która również zadebiutowała w porannym formacie. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, a widzowie chętnie włączają swoje odbiorniki, gdy ta para pojawia się na ekranie.

Woźniak-Starak i Kożuchowska w tej samej sukience. Ile kosztuje?

Agnieszka ma niebywałe wyczucie, jeśli chodzi o trendy modowe. Jej każda stylizacja jest bardzo przemyślana. Nie bez powodu gwiazda dla wielu jest autorytetem, jeśli chodzi o ubiór. Dziennikarka postawiła na niebieską maksi w stylu boho w długim rękawem. Okazuje się, że ten sam projekt spodobał się również Małgorzacie Kożuchowskiej, która wraz z Marcinem Tyszką nagrała w niej swój pierwszy filmik na Instagrama:

Damą być! Chciałaby dusza do raju… To moja pierwsza rolka, ale uczę się od najlepszych! Marcin Tyszka dziękuję!!! Kwadrans na spektakularnym dachu w pełnym słońcu i power na cały rok! Jak Wam się podoba?

Internauci zasypali gwiazdę pochlebnymi komentarzami:

  • Super, taniec suknia i piosenka Maryli wow.
  • Ślicznie wyglądasz Małgosiu w tej sukience.
  • Sukienka petarda! A Małgosia jak zwykle, prawdziwa Dama.

Wielu było ciekawych, gdzie i za ile może kupić kreację. Okazuje się, że sama Agnieszka Woźniak-Starak stworzyła ten projekt przy współpracy z firmą Vicher. Sukienka jest dostępna w rozmiarach od S do L. Jej koszt wynosi 1889zł.

Agnieszka czy Małgorzata? Która z nich wygląda w sukience lepiej?


Sukienka Małgorzaty Kożuchowskiej i Agnieszki Woźniak-Starak | fot. zrzut ekranu z vicher.com

Sukienka Małgorzaty Kożuchowskiej i Agnieszki Woźniak-Starak | fot. zrzut ekranu z vicher.com

Agnieszka Woźniak-Starak | fot. AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak | fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×