Finał „World of Dance” za nami! Już wiemy, kto wygrał pierwszą edycję hitowego show!

Ildar Gaynutdinov wygrał World of Dance

Ildar Gaynutdinov wygrał World of Dance

Kto wygrał World of Dance?

Finał World of Dance za nami. Po 9 tygodniach zmagań dowiedzieliśmy się, kto wygrał pierwszą edycję nowego tanecznego hitu Polsatu. Najlepszym okazał się Ildar Gaynutdinov!

O główną nagrodę powalczyli: juniorzy – zespół Atom Mini oraz para tańca towarzyskiego Sara Silva & Mateusz Stawowy, zespoły East Side Crew oraz TSN, a w grupie dorosłych Ildar Gaynutdinov oraz duet Beta & Kucht.

Podczas finału wszyscy uczestnicy zaprezentowali się z najlepszej strony. Producenci pozwolili im bowiem na wybór choreografii, w której czują się najpewniej. Finałowa trójka wybrana przez jurorów stanęła do walki o nagrodę główną.

Zwycięzcę World of Dance wybrali nie telewidzowie, a jurorzy – Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński.

100 tysięcy dolarów otrzymał pochodzący z Rosji 18-letni Ildar Gaynutdinov, który otrzymał aż 99,5 pkt. Drugie miejsce zajęła formacja TSN, zaś trzecie Atom Mini.

Mam wrażenie, że przez chwilę byłeś księciem ciemności. Zaświeciłeś w niej światło, technicznie byłeś doskonały – powiedziała Edyta Herbuś.

Oglądaliście finał programu, którego największą ozdobą była ciężarna Olga Kalicka?

Kim jest Ildar Gaynutdinov, zwycięzca World of Dance?

Ildar Gaynutdinov do World of Dance przyjechał z Rosji. To zdecydowanie jedna z najciekawszych tanecznych osobowości pierwszej edycji show. Ma 18 lat, ale przygodę z tańcem rozpoczął już w wieku 7 lat. Gdy był mały zdiagnozowano u niego autyzm. To była wówczas jego terapia w walce z chorobą, a regularne treningi pozwoliły mu otworzyć się na świat i rówieśników. Jako 14-latek został solistą w Teatrze Todes w Moskwie.

Ciężarna Olga Kalicka największą atrakcją „World of Dance”! Jej duży brzuch był w centrum uwagi wszystkich fotoreporterów!

Ciążowy brzuch Olgi Kalickiej jest już bardzo duży! Obcisła kreacja podkreśliła jej urocze krągłości

W TVP Michał Szpak, a w Polsacie? Paulina Sykut wskazała kolorowego ptaka swojej stacji [WIDEO]


Ildar Gaynutdinov – zwycięzca World of Dance

Ildar Gaynutdinov – zwycięzca World of Dance

Ildar Gaynutdinov i Karol Niecikowski – finał World of Dance

Ildar Gaynutdinov i Karol Niecikowski – finał World of Dance

Ildar Gaynutdinov i jury – finał World of Dance

Ildar Gaynutdinov i jury – finał World of Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×