Wojewódzki tylko na chwilę odpuścił Rozenek. W „DDTVN” uderzył ze zdwojoną siłą. Nie oszczędził nawet jej synów

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki po raz kolejny uderza w Małgorzatę Rozenek. Konflikt gwiazd trwa od kilku lat i poprzednio miał swój finał w sądzie. Tym razem dziennikarz również nie oszczędził gorzkich słów pod adresem koleżanki z pracy.

Kuba Wojewódzki jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Swoją karierę na antenie zaczynał wiele lat temu jako juror programu Idol emitowanego na antenie Polsatu. Później przyszła pora na jego własny talk-show, którym zaskarbił sobie sympatię widzów.

Niemal od dwóch dekad zaprasza do autorskiego programu najpopularniejsze postaci ze świata show-biznesu, sportu i polityki. Każdy odcinek to prawdziwa uczta dla publiczności, ponieważ prowadzący słynie nie tylko z dobrego humoru i ciętego języka, ale także z tego, że nie boi się zadawać swoim gościom nawet najbardziej niewygodnych pytań.

Każda premierowa emisja widowiska przyciąga przed ekrany rekordową liczbę fanów, którzy zawsze mogą liczyć na sporą dawkę emocji i dobrej zabawy. Również sam Kuba gości w innych formatach. Podczas swojej wizyty w Dzień Dobry TVN powiedział coś, co wywołało sporo zamętu.

Kuba Wojewódzki ostro krytykuje Małgorzatę Rozenek

Jedną z najjaśniej świecących gwiazd TVN-u jest Małgorzata Rozenek. Niedawno ponownie weszła na plan i nagrywa nowy sezon Programu Lady. Gwiazda poza telewizją skupia się na zupełnie innych działalnościach. Cały czas promuje własną markę odzieżową Mrs. Drama i jest bardzo aktywna na Instagramie. Codziennie publikuje nowe treści, pokazując, jak wygląda jej życie. Fani jakiś czas temu stwierdzili, że jej Instastories ogląda się, jak dobry serial.

Kuba Wojewódzki podczas swojej wizyty w studiu TVN postanowił odnieść się do medialnej kariery Katarzyny Cichopek i wspomnianej już Małgorzaty Rozenek. Koleżance ze stacji nie poskąpił gorzkich słów:

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci – powiedział na antenie.

Anna Kalczyńska zmieszana wypowiedzią showmana szybko postanowiła zmienić temat. Nie jest bowiem tajemnicą, że dziennikarz i żona Radosława Majdana od lat nie darzą się sympatią.

Co na słowa Wojewódzkiego odpowiedziała Rozenek? Oficjalnie gwiazda milczy, ale nieoficjalnie osoba z jej otoczenia ujawniła jej reakcję:

Gosia niespecjalnie się tym przejęła. Zna swoją wartość. Ma gdzieś Kubę i jego zdanie. Jedną sprawę sądową o naruszenie dóbr osobistych już z nim wygrała – komentuje atak Wojewódzkiego dla Pudelka osoba z otoczenia celebrytki.

Wszystko zaczęło się w 2016 roku, gdy Majdanowie w przykry sposób wyrazili się o Renacie Kaczoruk, która była ówczesną dziewczyną Wojewódzkiego. W odwecie nazwał on Rozenek „medialną prostytutką”, a cala sprawa trafiła do sądu. Dziennikarz przegrał spór i musiał nie tylko przeprosić „polskich Beckhamów”, ale też wpłacić 30 tys. złotych na konto wyznaczonej przez nich fundacji.

Czy i tym razem sprawa znajdzie swój finał w sądzie?


Abelard Giza był gościem Kuby Wojewódzkiego

Abelard Giza był gościem Kuby Wojewódzkiego

Małgorzata Rozenek z synami - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek z synami - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - urodziny Izy Janachowskiej

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - urodziny Izy Janachowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×