TVN pokazał wiosenny spot ramówkowy. Truskawkowa Gessler, Wojewódzki w bananach, Szelągowska kusi soczystym biustem. TVN pokazał swój spot promocyjny do przeboju sprzed lat. Tę polską piosenkę nucili wtedy wszyscy!

Wiosenny spot ramówkowy TVN 2022

Wiosenny spot ramówkowy TVN 2022

Spot TVN na wiosnę 2022 jest już w sieci. Wystąpiły w nim największe gwiazdy stacji, w tym m.in. Magda Gessler, Hubert Urbański i Kuba Wojewódzki. Jaką piosenkę tym razem wykorzystano w reklamie TVN?

TVN to jeden z najpopularniejszych komercyjnych kanałów, który cieszy się uznaniem widzów. Na każdy sezon stacja oferuje swoim widzom sporo nowości, ale stawia też na sprawdzone formaty, które od przyciągają przed ekrany ogromną publiczność. Jednym z nich jest zdecydowanie Dzień Dobry TVN. Śniadaniówka zadebiutowała w 2005 roku i od tamtej pory nieprzerwanie umila oglądającym poranki. Wiele osób nie wyobraża już sobie, że mogłoby inaczej rozpocząć dzień niż od włączenia TVN.

Na antenie nie brakuje też innych programów, które od lat cieszą się popularnością. Wśród nich jest zdecydowanie talk-show Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz jest prawdziwym showmanem i nie boi się nawet najbardziej kontrowersyjnych rozmów. Wtorkowe wieczory w stacji od kilkunastu lat należą właśnie do niego. Podobnie jest też z Kuchennymi rewolucjami, które gromadzą przed odbiornikami nie tylko miłośników kulinariów, ale także samej prowadzącej, czyli Magdy Gessler.

Wiosenny spot ramówkowy TVN

TVN z każdą nową ramówką odświeża nieco to, co proponuje widzom, ale też dba o nowy spot, który reklamuje ich ofertę. Stało się to już swego rodzaju tradycją. Z tej okazji stacja przygotowuje nagrania, które są małymi dziełami sztuki. Występują w nich oczywiście największe gwiazdy, które reklamują swoje programy. Wiosna już za pasem, dlatego kilka minut temu premierę miał nowy spot. Nadawca udostępnił go na swoim profilu w sieci.

Na wiosnę zrywamy zakazany owoc. Zobaczcie spot ramówkowy!

Wiadomo, że spot TVN na wiosnę 2022, który promuje hitowe produkcje, obfituje w mnóstwo gwiazd. Chociaż produkcja miała nieco ponad dwie minuty, wystąpiło w niej sporo znanych osób. W klipie nie zabrakło prowadzących Dzień Dobry TVN. Pojawili się w nim: Marcin Prokop, Dorota Wellman, Paulina Krupińska, Damian Michałowski. Nie zabrakło oczywiście Kuby Wojewódzkiego i Magdy Gessler. Nową ramówkę promuje także uwielbiana przez widzów specjalistka od remontów, czyli Dorota Szelągowska. W nagraniu niezły popis dał też prowadzący Milionerów, Hubert Urbański. W spocie możecie zobaczyć całą plejadę znanych nazwisk, związanych ze stacją.

Gwiazdy same śpiewają i tańczą w rytm wielkiego przeboju lat 80. Zakazany owoc. Piosenkę Krzysztofa Antkowiaka nucili wówczas wszyscy, na pewno pamiętacie ten hit. Poniżej przypominamy oryginalne wykonanie z Opola z 1988 roku.

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo energetyczne nagranie, które zapewne przypadnie do gustu widzom. Jak wam się podoba?


Kuba Wojewódzki - spot ramówkowy TVN

Kuba Wojewódzki - spot ramówkowy TVN

Dzień dobry TVN - spot ramówkowy wiosna 2022

Dzień dobry TVN - spot ramówkowy wiosna 2022

Hubert Urbański - wiosenny spot ramówkowy TVN

Hubert Urbański - wiosenny spot ramówkowy TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×