Wielopokoleniowe zdjęcia gwiazd: Kalczyńska, Pieńkowska, Steczkowska… Wybraliśmy najpiękniejsze rodzinne kadry

Wielopokoleniowe zdjęcia gwiazd

Wielopokoleniowe zdjęcia gwiazd

Gwiazdy często publikują zdjęcia z najbliższą rodziną. Na niektórych z nich można zobaczyć nawet trzy pokolenia. Wybraliśmy najpiękniejsze, wielopokoleniowe zdjęcia.

W ostatnim czasie na profilach zagranicznych gwiazd na Instagramie pojawiło się mnóstwo wielopokoleniowych zdjęć. Trend ten staje się coraz bardziej popularny również w Polsce. Wielu artystów przeszukuje swoje albumy ze zdjęciami i wrzuca do internetu prawdziwe perełki z najbliższymi członkami rodziny. To doskonały sposób na to, aby fani mogli zobaczyć, jak wyglądają dzieci, rodzice lub dziadkowie swoich ulubieńców.

Wielopokoleniowe fotografie gwiazd

Wiele gwiazd chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego i nie ma problemów z tym, aby pokazywać członków najbliższej rodziny. O ile często starają się zakryć twarz swoich dzieci, o tyle chętnie ujawniają wizerunek rodziców i dziadków.

Zaledwie kilka miesięcy temu Maciej Stuhr podzielił się z internautami uroczym kadrem, na którym wspólnie z synem i ojcem Jerzym Stuhrem wędruje po Tatrzańskim Parku Narodowym. Zdjęcie jest przeurocze, ponieważ trzej panowie w charakterystyczny sposób założyli ręce do tyłu podczas wspinaczki na zbocze góry.

Ciąża to wspaniały czas, zwłaszcza gdy przyszła mama oczekuje przyjścia na świat swojej pierwszej pociechy. Olga Frycz, gdy jeszcze dwa lata temu była w ciąży, korzystając z okazji zapozowała wspólnie z tatą i jeszcze nienarodzoną Helenką do pamiątkowej fotografii. Uroczy kadr spotkał się z aprobatą internautów. Głównie dlatego, że aktorka i Jan Frycz przez lata byli ze sobą skonfliktowani.

Olga Frycz i Jan Frycz na rodzinnej fotografii

Olga Frycz i Jan Frycz na rodzinnej fotografii

Małgorzata Pieńkowska od lat wciela się w rolę Marii Mostowiak w serialu M jak miłość. Nie tak dawno temu u jej boku zaczęła występować również jej córka, Inka Sobala. Kobiety łączy bardzo silna więź, czego nie ukrywają przed mediami. Na Instagramie młodej gwiazdy pojawiło się wspólne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć trzy pokolenia: babcię, mamę i córkę. Fani szybko zauważyli, jak duże podobieństwo występuje między Małgosią a jej mamą, emerytowaną profesor fizyki.

W naszej galerii znajdziecie wielopokoleniowe zdjęcia, którymi podzieliły się: Agata RubikMagda SteczkowskaIzabella ScorupcoAnna Kalczyńska.


Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr z Tadeuszem

Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr z Tadeuszem

Olga Frycz i Jan Frycz na rodzinnej fotografii

Olga Frycz i Jan Frycz na rodzinnej fotografii

Małgorzata Pieńkowska z córką Inką Sobolą i matką

Małgorzata Pieńkowska z córką Inką Sobolą i matką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×