Walentynki u Edyty Górniak. Od dwóch lat jest zakochana. Pokazała zdjęcie ze swoją największą miłością

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak w walentynki zamieściła wpis, który dał do myślenia jej fanom. Dołączyła do niego zdjęcie w pięknym, ekologicznym futrze. Czy gwiazda jest zakochana?

Edyta Górniak ze sceną związana jest od 1990 roku. W swojej karierze odniosła wiele sukcesów w kraju i za granicą. Tak samo jak jej twórczość, media nieprzerwanie interesują się jej życiem prywatnym. Gwiazda ma za sobą kilka poważnych związków. Nie ukrywa, że mężczyzną najbliższym jej sercu był Piotr Schramm. Chociaż od ich rozstania minęło już kilka lat, to wciąż pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Gwiazda i ceniony prawnik wspierają się nie tylko zawodowo. Mogą na siebie liczyć także w codziennych sytuacjach. O tym, jak wygląda ich relacja po rozstaniu, Górniak opowiedziała w programie Magdy Mołek:

Myślę, że najwięcej zrozumienia dla mojej osoby, mojej wrażliwości, dla muzyki, dla ludzi, empatii, mojej przestrzeni potrzebnej na to, żeby być kreatywnym artystą, zamiłowania do podróży, do tego, że jestem mamą, to myślę, że najwięcej miałam zrozumienia u Piotra Schramma. On był taką osobą chyba najbardziej, która dała mi jakby taką przestrzeń, że ja po prostu chciałam wracać na te nasze spotkania.

W ciągu kilku ostatnich lat Edyta kilka razy zmieniła miejsce zamieszkania. Wynajmowała dom w Los Angeles, z którego przeprowadziła się do Krakowa, ale to nie tam znalazła swój azyl. Szczęście czekało na nią w górach. Od ponad dwóch lat żyje blisko Tatr. Co jakiś czas relacjonuje fanom, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio musi zmagać się z potężnymi opadami śniegu, które nieco utrudniają jej wykonywanie tak prostych czynności, jak wyjście na zakupy, ale nie narzeka na to. Skupia się na sile i pięknie natury.

Edyta Górniak i jej walentynkowy wpis. Czy jest zakochana?

14 listopada 2021 roku Górniak ślubowała swoje uwielbienie górom. W pięknym wpisie na Instagramie wyraziła ogromną wdzięczność dla miejsca, w którym budzi się od ponad 600 dni:

Góry moje…

Nie wiem czy zostanę tu na zawsze,

bo i nic na zawsze nie jest.

Lecz za Waszą dostojność, ukojenie, piękno, siłę, natchnienie i schronienie…

Ślubuję Wam uwielbienie – czy we wpisie, który diwa zamieściła jesienią o świcie.

Edyta Górniak góry

Edyta Górniak góry

Artystka w walentynki podzieliła się kolejnym pięknym zdjęciem, ukazującym potęgę gór, które od dwóch lat są jej wielką miłością.

Gwiazda zapozowała na tle Tatr, trzymając w dłoniach balon w kształcie napisu love (miłość). Ubrana w czerwone futro z ekologicznego materiału (GLOX za 2299 zł), zachęciła fanów do wieczornej refleksji:

Czy my na pewno rozumiemy czym jest miłość, ludzie? – zapytała Edyta

Internauci ruszyli z komentarzami. Zaczęli odpowiadać swojej idolce na wpis, a nawet wyznawać jej miłość. Czerwone serduszko zamieściła bratnia dusza gwiazdy – Magdalena Sowa, podobnie jak wielu innych fanów.

 • Moja miłość do Ciebie się nigdy nie zmieni. Wysyłam do Ciebie serce i przytulam w ten walentynkowy dzień.
 • Kochamy i tęsknimy za Tobą.
 • Miłość jest wtedy, gdy jemy obiad i ktoś oddaje Ci swoje frytki, ponieważ wie, że bardzo je lubisz…
 • Miłość to Ty i Twoja Muzyka, Edi. Cudna walentynkowa niespodzianka zapowiada się śpiewająco.Can’t wait! Pięknego wieczoru, LoVe.

A my zapytaliśmy Edytę, kto obecnie zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. Czy jest zakochana?

Tak. Niezmiennie w moim synu, a od dwóch lat w górach – powiedziała Jastrząb Post.

W dniu zakochanych warto przypomnieć gwiazdę w jednej z najbardziej romantycznych piosenek świata.


Edyta Górniak – Walentynki 2022

Edyta Górniak – Walentynki 2022

Edyta Górniak w walentynkowej sesji

Edyta Górniak w walentynkowej sesji

Edyta Górniak góry

Edyta Górniak góry

Komentarze

 • Obserwator pisze:

  Jesteście zawistni

 • Gość Beataata pisze:

  Myślę że całe życie walczy o siebie jest taka jaka chce być dokonuje wyborów jakie uważa za słuszne. Nie wykorzystuje innych . Akceptuje ją i jej zachowanie.

 • Gość pisze:

  Niezrównoważona psychicznie podstarzała gwiazda.Miłość u niej to kalejdoskop.Długo w górach nie zagości . Stabilność nie leży w jej cygańskie naturze.

  • Gość pisze:

   Bardzo fajna i mądra kobieta.Kocha życie.

  • Gość pisze:

   Tak , głos ma niepojęty ale łeb pierdolnięty. Ostatnio ktoś z jej rodziny powiedział dobrze. Cygańska natura ( nie do końca ). Cyganie są rodzinni a ona ojca i matkę ma głęboko w dupie. Nawet szkoły nie skończyła , matury nie ma. Wolała Ameryke , która przewróciła jej w tym pustym lebie i do teraz jej się jebie. A może to nie jest Górniak tylko sobowtor albo statysta. Nie życzę jej Covida bo ja ciężko przechorowalem , ale jej by to się przydało za to pierdolenie i zrywanie plakatów i durne pojebane teksty.

 • Gość pisze:

  Wy powyżej… je*blo ale to wam.

 • Gość Aga pisze:

  Jest tak egzaltowana ze przeraża. Brak rozumu widać na każdym kroku. Piszę jakieś bzdury udające mądrości świata a to puste bzdety.

  • Gość xx pisze:

   Czy ona jest egzaltowana to nie jest takie pewne,ale że ty jesteś zawistną i złośliwą babą to fakt

 • Gośćhanna pisze:

  Ta miłość do gor długo nie potrwa

 • Gośćja pisze:

  Ona skończy jak Villas

  • Observer pisze:

   Co ty powiesz,płatna hejterko/hejterze/,?Powtarzasz się pod każdym art.o Edycie.Zmień płytę bo nudzisz już.

  • Evelinaość pisze:

   Edyta jest cudowna kobieta, a w zyciu roznie sie uklada, ona zasluguje na szczescie, milosc

  • Gość pisze:

   @Observer
   Edzia, idź spać.

 • Gość pisze:

  Ona kocha, ale tylko siebie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×