Viki Gabor w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci oburzeni. Produkcja i rodzice 14-latki w ogniu krytyki

Viki Gabor, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Viki Gabor, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Viki Gabor w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Udział młodej gwiazdy wywołał sporo kontrowersji. Internauci nie zostawili suchej nitki na produkcji i rodzicach wokalistki. Co na to ona sama?

Wiosną Polsat wyświetli 16. edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Już wiadomo, że o główną nagrodę zawalczy sporo znanych twarz. Wśród uczestników znaleźli się np. Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz i Patryk Cybulski. To jednak nie oni wywołali ferment w mediach, gdy produkcja ujawniła całą obsadę. Najbardziej oberwało się Viki Gabor. Za co?

Viki Gabor w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kontrowersje wokół młodej gwiazdy

Polsat udział 14-letniej Viki Gabor w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 potwierdził w oficjalnym komunikacie na Instagramie. Zwrócono uwagę na wiek wokalistki, która jest najmłodszą osobą, z jaką dotychczas podpisali kontrakt:

Poznajcie najmłodszą w historii uczestniczkę „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ma dopiero 14 lat, ale występowała już na wielu scenach! W tym na tej najważniejszej! W 2019 roku wygrała finał konkursu Eurowizji dla dzieci piosenką „Superhero” Jesteśmy bardzo ciekawi, w jakich superartystów wcieli się w naszym programie!

Internauci nie do końca entuzjastycznie przyjęli wiadomość stacji. W komentarzach nie brakuje gorzkich słów pod adresem Polsatu i samej gwiazdy. Pojawiają się zarzuty, że Viki jest za młoda na start w formacie, w którym kandydaci przechodzą olbrzymie metamorfozy, na które składają się ostry makijaż, eksperymentowanie z urodą i wyzywające kreacje.

 • Naprawdę w takim programie 14-letnie dziecko?
 • Chyba już nie nikt nie chce występować, skoro bierzecie 14-latki do programu.
 • Nie za młoda na taki program? Co wy jej robicie.
 • Z całym szacunkiem dla jej talentu, ale to już lekka przesada.
 • Ja też pomyślałam, że jest za młoda na taki program. Ciężko ją obiektywnie oceniać i dobór utworów może być nieodpowiedni.
 • Żenada, 14-latki to raczej powinny się uczyć w szkole
 • Tego się nie spodziewałam po produkcji, że udział w programie będą brać dzieci.

Sama Viki nie ukrywa radości, co wyraziła w komentarzu pod postem:

Widzimy się! – napisała, dodając emoji w kszałcie dwóch różowych serc.

Będziecie kibicować najmłodszej uczestniczce w historii Twoja Twarz Brzmi Znajomo?


Viki Gabor - koncert Fundacji Polsat

Viki Gabor - koncert Fundacji Polsat

Viki Gabor - koncert kolęd TVP 2021

Viki Gabor - koncert kolęd TVP 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przesadzają

 • Gość pisze:

  Dziecko do książek a nie do takiego programu. A jeszcze bardziej zaskoczyła zgoda rodziców masakra

  • Gość pisze:

   To jest stara maleńka.

  • Pyśka pisze:

   Boże! Ludzie mają ze wszystkim problem, czepiają się młodych osób i tym co robią. Viki ma 14 lat to jej życie, ma rodziców. Wspierają ją, skoro występuje, pieniądze zarabia, fajnie, tylko szkoda że nikt nie patrzy na że samotny rodzic mając więcej niż jedno dziecko i to już samodzielne, nie pójdzie do pracy, tylko żyją od miesiąca do miesiąca, od państwa dostają i nic nikt na to nie mówi, sory po co ma iść na kasę do sklepu, jak może od państwa dostawać, tego już nie zauważy. Ale czepiać się kogoś, kto się nad sobą nie użala. Serio ludzie to mają „problemy” a chyba nie mieli prawdziwych. 😒😒

 • Gość pisze:

  Przestańcie oceniać każdy ma wolna wole jak chce to niech bierze jakoś musi zdobywać doświadczenie a w szkole to ja jedynie naucza ja jak zarabiać 3 tysiące na kasie w sklepie a dostała szansę to chce wykorzystać i zdobyć doświadczenie

 • Gość pisze:

  Do szkoły marsz

  • Gość pisze:

   Już nie musi chodzić, bo czuje się ważna. Chorzy ci którzy jej zaproponowali występ w programie TTbz, może ktoś się tym zajmie? Od kiedy to dzieci biorą do programu tego, przecież dla dzieci są oddzielne programy.

 • Zubel pisze:

  To program dla pedofili?

 • Gość pisze:

  Ale ładna spódniczka

 • Bastekmastek75 pisze:

  No świat się przekręca…Co to jest dzieci biorą udział w programach dla dorosłych..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×