14-letnia Viki Gabor śpiewa o toksycznej miłości i pokazuje chłopaka! Długowłosy brunet to jej wielka miłość?

Viki Gabor

Viki Gabor

14-letnia gwiazda zapowiada nowy singiel. W utworze śpiewa o toksycznej miłości. W zwiastunie teledysku można zauważyć długowłosego przystojniaka. Fani są niemal pewni, że Viki Gabor pokazała chłopaka.

Viki Gabor jest jedną z najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. Jej kariera poszybowała dzięki udziałowi w The Voice Kids, w którym pojawiła się w 2018 roku. Na castingu wykonała utwór Katy Perry pt. Roar i zachwyciła jurorów. W programie udało jej się wyśpiewać 2. miejsce. Niedługo później została wybrana na reprezentantkę Polski w dziecięcym konkursie Eurowizji. Tam również nie miała sobie równych, zapewniając nam drugie z rzędu zwycięstwo – powtórzyła sukces swojej starszej koleżanki, Roxie Węgiel.

Kariera młodej wokalistki nabrała niewyobrażalnego tempa. Wydała debiutancki album i zebrała ogromną rzeszę fanów. Cała polska zna jej hity: Superhero, Ramię w ramię czy Getaway. W tym roku Viki doczekała się także swojej pierwszej nominacji do najbardziej prestiżowej nagrody Fryderyka.

Artystka nie zwalnia. Po ogromnym sukcesie pierwszego albumu zaczęła pracować nad drugim. Kilka tygodni temu opublikowała przedsmak tego, co czeka jej fanów, czyli utwór Moonlight. Tydzień temu zapowiedziała kolejny singiel pt. Toxic Love, który ukaże się już 26 listopada.

Viki Gabor ma chłopaka?

Wszystko wskazuje na to, że piosenka traktuje o uczciach samej Viki. W opublikowanym przez gwiazdę fragmencie tekstu padają słowa:

Czemu znowu robisz to?
Doskonale wiem, że się dobrze bawisz.
Nie udawaj, że wiesz co,
to Twój błąd i gorzko zapłacisz.
Przewidziałam każdy krok,
teraz wiesz, że ja wiem.

W teledysku pojawia się przystojny, długowłosy chłopak. Fani są niemal pewni, że w ten sposób ich idolka przedstawiła im swoją wielką miłość:

  • Toksyczna miłość? Viki śpiewa o sobie czy o kimś innym?
  • Omg piosenka zapowiada się super. Przykro mi, że przeżyłaś zawód miłosny. Ten w teledysku ci to zrobił?
  • Ale przystojniak. To twój chłopak?

Model z klipu to tylko znajomy Viki czy jednak łączy ich coś więcej poza pracą? Na razie jest to słodka tajemnica 14-letniej wokalistki.

Zobaczcie zwiastun.


Viki Gabor w teledysku do piosenki Toxic Love

Viki Gabor w teledysku do piosenki Toxic Love

Viki Gabor w teledysku do piosenki Toxic Love

Viki Gabor w teledysku do piosenki Toxic Love

Viki Gabor w teledysku do piosenki Toxic Love

Viki Gabor teledysku do piosenki Toxic Love

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×