Viki Gabor puściły nerwy. Nie wytrzymała i zmiażdżyła internautkę: „Dziewczyno, śmieszna jesteś”. O co poszło?

Viki Gabor oskarżona o plagiat

Viki Gabor oskarżona o plagiat

Viki Gabor zrugała internautkę. Ostra wymiana zdań na Instagramie. Nastoletnia gwiazda dała popalić jednej z osób komentujących jej post.

Viki Gabor jest jedną z najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. Najpierw zgłosiła się na casting do The Voice Kids i zachwyciła jurorów swoim głosem. Decyzją widzów Telewizji Polskiej została wybrana na reprezentantkę Polski w konkursie Eurowizji Junior w Gliwicach. Tam również okazała się bezkonkurencyjna. Zapewniła ojczyźnie drugie z rzędu zwycięstwo.

Wokalistka od tamtego momentu idzie jak burza. W krótkim czasie zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują jej kolejnych singli. Zarówno Superhero, jak i Ramię w ramię z Kayah odniosło ogromny komercyjny sukces i ugruntowało jej pozycję na rynku muzycznym. Mimo młodego wieku Viki doczekała się nominacji do Fryderyka.

Przez kilka ostatnich miesięcy 14-letnia gwiazda pracowała nad swoim najnowszym utworem pt. Moonlight, który został udostępniony na platformie YouTube zaledwie 2 dni temu.

Viki Gabor zrugała internautkę. O co poszło?

Za Gabor intensywny czas. W okresie letnim nie tylko pracowała nad nową piosenką, ale i regularnie koncertowała. Podczas występu na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Świnoujściu była najjaśniej świecącą gwiazdą, ponieważ organizatorzy postanowili uczcić na wizji jej 14. urodziny.

W sobotę 4 września Viki po raz kolejny zachwyciła publiczność, tym razem podczas koncertu Wielkie Przeboje Małego Ekranu, który odbył się w trakcie festiwalu Opole 2021. Na scenie zaprezentowała przebój Superhero.

Kilka dni temu wypuściła swój najnowszy singiel pt. Moonlight, który od razu wpadł jej fanom w ucho. Jedna z internautek po wysłuchaniu utworu, postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami w sieci. Bez ogródek zarzuciła Gabor plagiat.

Nawet jeśli są drobne zmiany, nawet jeśli to licencja – wypadałoby podpisać, kto był pierwotnym twórcą. Jawne oszukiwanie ludzi – napisała internautka.

W jej odczuciu singiel jest bardzo podobny do przeboju Ariany Grande pt. Boyfriend.

Młoda gwiazda niezwłocznie zareagowała na ten wpis. Udostępniła go na swojej relacji na Instagramie i zrugała internautkę:

Dziewczyno, śmieszna jesteś – napisała.

Poniżej możecie wysłuchać wspomnianego wcześniej utworu Ariany.

Zauważacie podobieństwo?


Internautka skierowała poważne zarzuty pod adresem Viki Gabor

Internautka skierowała poważne zarzuty pod adresem Viki Gabor

Viki Gabor – Opole 2021, zdjęcia z prób

Viki Gabor – Opole 2021, zdjęcia z prób

Viki Gabor – Opole 2021, zdjęcia z prób

Viki Gabor – Opole 2021, zdjęcia z prób

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×