Victoria i David Beckhamowie z dziećmi na bajecznych wakacjach! Tak pięknych zdjęć dawno nie widzieliśmy

Beckhamowie wakacje

Beckhamowie wakacje

Vicktoria Beckam nie jest znana z publicznego okazywania uczuć swojemu mężowi Davidowi Beckhamowi. Coś się jednak zmieniło podczas wspólnych wakacji we Włoszech. Zobaczcie, czy gwiazda porzuciła trochę brytyjską powściągliwość. 

Victoria Beckham i jej mąż David Beckham wraz z dziećmi pojechali na luksusowe rodzinne wakacje do Włoch. Piłkarz i była gwiazda pop wyglądali na szczęśliwszych niż kiedykolwiek, gdy pokazywali zdjęcia zrobione na jachcie podczas swojej idyllicznej podróży do Apulii.

Projektantka mody relaksowała się z kieliszkiem wina w dłoni, siadając na kolanie Davida. Zadowolona, obejmowała ramieniem swojego męża, który szeroko się uśmiechał. To bardzo romantyczne ujęcie pary, nieczęsto zdarza się przyłapać Push Spice na czułościach w miejscach publicznych. Podpisując ujęcie Victoria napisała:

Znowu… Kto wiedział, że jestem taka zabawna?!?!

Były piłkarz David zamieścił mnóstwo zdjęć na Instastory, pokazując wiele szczegółów ich podróży i rejsu jachtem. Na jednym ze zdjęć piłkarz pokazuje z dumą swoją ośmioletnią córkę Harper, która zaczyna wyrastać na piękną młodą damę.

Cudowna dziewczyna – napisał z czułością.

Na wakacjach była cała rodzina, łącznie z Brooklynem, który, po rozstaniu z Haną Cross, podczas wakacji mógł liczyć na wsparcie swoich bliskich. Burzliwy związek najstarszego z Beckhamów miał się skończyć, choć w mediach ta sprawa nie została nagłośniona.

Zobacz: Victoria Beckham zabrała się za dziewczynę Brooklyna! Zafundowała jej darmową metamorfozę! Oto efekt

Brooklyn, Cruz i Harper próbowali swoich sił w paraglidingu. Najmłodsza latorośl miała obawy przed spróbowanie sportu, ale ze wsparciem braci i ojca przełamała strach i z przyjemnością korzystała z atrakcji.

Rodzina oddała się także relaksującej porannej jodze, wykorzystując każdą minutę swoich wakacji na krańcu Włoch. W klipach David uchwycił Viktorię wykonującą stanie na głowie, a następnie sam także oddał się medytacji w tej pozycji.  Panie korzystały również z możliwości przejażdżek konnych, a Harper świetnie sobie radziła w tym sporcie.

Zobacz: Joanna Liszowska spędza wakacje na luksusowym jachcie. Pozuje w bikini i bez makijażu: „Nie musisz być doskonała, by być szczęśliwą”

Victoria również podzieliła się wieloma uroczymi ujęciami swojej rodziny. Podczas dnia spędzonego na morzu rodzina mogła podziwiać słynne plaże Adriatyku w Apulii i wspaniałe nadmorskie wioski.

Beckhamowie na swoich Instastory pokazali kawałek sielankowego, pełnego miłości życia rodziny. Widać, że są sobie bliscy i mogą zawsze na siebie liczyć.

Zobacz: Maja Sablewska i Victoria Beckham spotkały się na salonach! Gwiazda TVN-u zakasowała Posh Spice swoją stylizacją!


Victoria Beckham na wakacjach

Victoria Beckham na wakacjach

Victoria i David Beckham - włoskie wakacje

Victoria i David Beckham - włoskie wakacje

Beckhamowie - włoskie wakacje

Beckhamowie - włoskie wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×