Cruz Beckham w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej. Jego debiut na okładce spotkał się z niemałymi kontrowersjami (ok)

Cruz Beckham

Cruz Beckham

Victoria Beckham pochwaliła się sesją syna. Jak wygląda Cruz? Jakie zdjęcia opublikowała dumna mama?

David Beckham pierwsze kroki w karierze zawodowej stawiał w Manchesterze United, gdzie grał przez dziesięć lat. W 1996 roku, gdy był związany ze wspominaną drużyną, poznał swoją przyszłą żonę, Victorię. Spotkali się podczas meczu charytatywnego w Londynie. Niemal od razu między nimi zaiskrzyło.

W 1998 roku para była już po zaręczynach i byli jedną z najchętniej śledzonych związków w show-biznesie. Przypomnijmy, że Victoria pod pseudonimem Posh była  szczytu sławy jako jedna ze Spice Girls.

4 lipca 1999 roku odbył się ślub, który kosztował ponad milion funtów. Zakochani zalegalizowali swój związek w zamku Luttrellstown pod Dublinem. Kiedy świętowali 22. rocznicę, podzielili się wyjątkowymi wpisami w social mediach, którymi udowodnili, że wciąż łączy ich gorące uczucie. Victoria opublikowała filmik przedstawiający historię ich miłości, David archiwalne zdjęcia. Piłkarz pokusił się o krótki komentarz:

22 lata później, a my wciąż nosimy pasujące stroje. Tak bardzo cię kocham i dziękuję za podarowanie mi naszych niesamowitych dzieciaków.

Małżonkowie wychowują czworo dzieci, w tym trzech synów: Brooklyna Josepha (ur. 4 marca 1999) Romeo Jamesa (ur. 1 września 2002) i Cruza Davida (ur. 20 lutego 2005) oraz córkę Harper Seven (ur. 10 lipca 2011).

Dzieci napawają ich wyjątkową dumą. Victoria właśnie podzieliła się niezwykłą sesją zdjęciową najmłodszego z synów.

Victoria Beckham pochwaliła się sesją syna. Kontrowersyjne zdjęcia Cruza

Cruz to 17-letni syn Davida i Victorii Beckham. Dotychczas chłopak stronił od blasku fleszy i sesji zdjęciowych, a zainteresowanie mediów skupiało się głównie na jego starszych braciach. Jednak i on z przytupem wkroczył w świat mody. Właśnie pojawiła się jego pierwsza sesja okładkowa magazynu i-D.

Sesja zdjęciowa dla modowego magazynu jest niezwykle oryginalna i była inspirowana zdjęciami Davida Beckhama sprzed kilkunastu lat. Na fotkach widać Cruza, który pozując w ubraniach najsłynniejszych projektantów, prezentuje tatuaże i robi wyzywające pozy. Na zdjęciu okładkowym chłopak ma na sobie tylko bieliznę.

Mimo kontrowersji dumna z syna Victoria Beckham pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej na swoim Instagramie.

Zdjęcia wywołały mieszane uczucia. Wielu internautów zarzuca, że są zbyt wyzywające i mogą mieć negatywny wpływ na młodzież. Inni uważają, że to przesada, ze względu na młody wiek Cruza. A wam jak się podoba sesja?


Cruz Beckham w sesji dla i-D

Cruz Beckham w sesji dla i-D

Cruz Beckham w sesji dla i-D

Cruz Beckham w sesji dla i-D

Cruz Beckham w sesji dla i-D

Cruz Beckham w sesji dla i-D

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×