Georgina Rodriguez świętuje 37. urodziny Ronaldo. Nie obyło się bez prezentów. Jeden ociekający luksusem i drugi — tort jakiego świat jeszcze nie widział

Urodziny Ronaldo

Urodziny Ronaldo

Georgina Rodriguez świętuje urodziny Cristiano Ronaldo. Jaki prezent zrobiła ukochanemu? Widzimy łezkę w oku legendy futbolu.

Cristiano Ronaldo jest jedną z największych gwiazd współczesnej piłki nożnej. Kiedy na murawę wybiega reprezentacja Portugalii, to właśnie na nim skupiają się wszystkie spojrzenia.

Piłkarz nie przestaje zachwycać kibiców piłki nożnej swoimi umiejętnościami na boisku. Jest synonimem profesjonalizmu w tym sporcie. Najsłynniejszy Portugalczyk w historii futbolu, to wybitna postać w dziejach tej dyscypliny – nie bez powodu jest jednym z najlepiej zarabiających i najbardziej popularnych zawodników w ostatnich latach. Kibiców interesuje nie tylko jego kariera, ale też życie prywatne, co skrzętnie wykorzystują światowe media. Profil sportowca na Instagramie obserwuje blisko 400 milionów internautów!

Oprócz tego Cristiano ułożył sobie życie osobiste. Ronaldo i jego ukochana Georgina Rodriuez oczekują na narodziny bliźniąt. Już za kilka miesięcy do ich rodziny dołączą chłopiec i dziewczynka. Jest to druga ciąża modelki. Trzy lata temu doczekali się córeczki Alany Martiny. Razem wychowują też Cristiano Juniora, a także Evę i Mateo, których urodziły wynajęte przez piłkarza surogatki.

W sobotę CR7 miał urodziny. Narzeczona zrobiła mu wspaniłą niespodziankę.

Georgina Rodriguez świętuje 37. urodziny Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo wrócił niedawno do Manchesteru z Dubaju, gdzie z całą rodziną świętował 28. urodziny Georginy. Tam też odbyła się uroczysta premiera filmu dokumentalnego Jestem Georgina, który jest poświęcony partnerce piłkarza, ale swój udział mają w nim także CR7  i dzieci pary. Teraz przyszedł czas na świętowanie jego urodzin. 5 lutego Portugalczyk skończył 37 lat.

W sobotę Cristiano Ronaldo wybrał się z bliskimi do restauracji, by wspólnie świętować urodziny. Nie mogło zabraknąć tortu. Ten miał kształt przydomku piłkarza — CR7.

Życie to roller coaster. Ciężka praca, wysokie obroty, cele, wysokie oczekiwania… Ale ostatecznie wszystko sprowadza się do rodziny, miłości, uczciwości, przyjaźni, wartości, które sprawiają, że wszystko jest tego warte — napisał Cristiano Ronaldo na Instagramie, gdzie opublikował zdjęcie.

W niedzielę na Instagramie Georginy pojawiło się wideo, na którym widać, jaki prezent otrzymał piłkarz – to luksusowe rodzinne auto, w którym rozgościły się już jego dzieci. Są też piękne kadry ze wspólnego życia pary. Nie dało się tez nie zauważyć łezki wzruszenia w oku piłkarza.

Szczęśliwych 37 urodzin dla miłości mojego życia. Kochamy Cię nieskończenie. Najlepszy ojciec i najlepszy partner życiowy, jakiego Bóg mógł nam przydzielić. Jesteś wojownikiem i zasługujesz na wszystkie dobre rzeczy, które ci się przytrafiają. Jesteś perfekcją i inspiracją – napisała Rodriguez.

Prawda, że wspaniale rodzina celebrowała urodziny Cristiano?


Cristiano Ronaldo - urodziny

Cristiano Ronaldo - urodziny

Cristiano Ronaldo - urodziny

Cristiano Ronaldo - urodziny

Cristiano Ronaldo - urodziny

Cristiano Ronaldo - urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×