Maja Hyży wyszła z córką na spacer i została w przykry sposób zaatakowana przez jedną z internautek. Wszystko pokazała w sieci

Maja Hyży

Maja Hyży

Wózek, w którym swoją córkę wozi Maja Hyży, jest wart fortunę. Zdecydowanie nie jest to pojazd, na który stać każdego. Ile kosztował? Jak wygląda?

Maja Hyży regularnie pojawia się na największych imprezach muzycznych w kraju. Jej występ podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką bije rekordy wyświetleń w sieci. Gwiazda raczy słuchaczy swoim talentem wokalnym od pojawienia się w programie X Factor, w którym zajęła 4. miejsce. Z czasem zaczęła otrzymywać kolejne propozycje. Wystąpiła w hicie Polsatu – Twoja twarz brzmi znajomo.

Wymagającą karierę umiejętnie godzi z życiem prywatnym. Po rozwodzie z Grzegorzem Hyżym, któremu urodziła synów-bliźniaków, miłość ponownie zapukała do jej serca. Poznała Konrada Kozaka, z którym niedawno zadebiutowała na ściance. Kreacja, którą przygotował na ten wieczór dla niej Robert Czerwik, dotąd jest szeroko komentowana w sieci. Wszystko przez fakt, że artystka wystawiła ciążowy brzuszek przed obiektywy fotoreporterów.

Zakochani spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat w ciągu najbliższych miesięcy. Będzie to ich druga pociecha. W 2020 roku zostali rodzicami córki, której nadali imię Antonina.

Maja Hyży kupiła wózek o wartości dobrego auta. Polał się hejt

Maja Hyży mimo wielu obowiązków zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, znajduje również czas na to, by regularnie dzielić się swoją codziennością w sieci. Tym razem zrelacjonowała wyjście na spacer ze swoją półtoraroczną córką Antoniną. W oczy rzucił się wózek, w którym znajdowało się maleństwo. Okazuje się, że za tak luksusowy pojazd trzeba słono zapłacić. Cena producenta wynosi prawie 10 tysięcy złotych. Za tyle można już kupić auto.

Co ciekawe na gwiazdę spadła ogromna fala krytyki. Pewna internautka zaczęła negatywnie komentować jej zdjęcia na Instagramie. Pojawiła się m.in. wypowiedź o następującej treści:

Do Mai dorastać nie chcę, bo nie ma do kogo. Żenująca kobieta żyjąca z reklam i robiąca z siebie tylko pośmiewisko! Nie dziwie się, że ją zdradził były. Zrób otwarte konto wieśniaro, to taka rada.

Piosenkarka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Udostępniła zlepek kilku negatywnych komentarzy od jednej autorki, a następnie rozprawiła się z nią:

Takich screenów nie wrzucam na co dzień. Większość po prostu olewam i nie zwracam uwagi. Natomiast te komentarze i dyskusja bezsensowna po prostu mnie zabolała, dlatego wrzuciłam, żebyście zobaczyli, z czym się mierzę, że nie zawsze jest tak kolorowo. Chciałam, żeby znajomi tej Pani zobaczyli, jaką jest osobą.

Współczujecie gwiazdom, że muszą zmagać się z tego typu hejtem?


Maja Hyży mierzy się z hejtem

Maja Hyży mierzy się z hejtem

Wózek córki Mai Hyży

Wózek córki Mai Hyży

Maja Hyży pokazała wózek córki

Maja Hyży pokazała wózek córki

Komentarze

 • Gośćgala pisze:

  Po co prac brudy .?????? Potem się dziwi co o Niej piszą niepochlebnie..Ładnie śpiewa.Niech przy tym zostanie

  Teraz jest kretyńska moda na pokazywanie tego co się kupilo
  Glupota do kwadratu

  • GośćAntek pisze:

   Jak dla mnie to brzydka i całkowicie aseksualna osoba, nie ma w niej nawet odrobiny kobiecości.
   Rozumiem jednak, że są różne gusta a o gustach się nie dyskutuje.
   Najgorsze jednak jest to jej publiczne obnażanie się!

  • Gość pisze:

   A to fakt aseksualna i arogancka
   Głowa większa od reszty ciała

  • Gość pisze:

   To jest reklama za którą ma płacone

 • Ada pisze:

  Jest jej już trochę za dużo, a wystawianie ciążowy brzuch na ściance to już lekka przesada na siłę chce być ciągle w mediach.

 • Taką prawda pisze:

  To że jest osobą publiczną nie znaczy że można ją hejtowac !Można nie lubić ,nie cenić i nie obserwować !

 • Gość T pisze:

  Znowu ona 🙈

  • Bogusława pisze:

   Dobrze piszą bo tak jest, to jest fakt i nikt nie sciemia piszą to co myślą o niej,i ja też tak myślę mogła by już zmienić to nazwisko pana Grzegorza miałby święty spokój, jest coś z nią nie halo, a z tym brzuchem to wygląda okropnie co to za pozy wygląda jak pokraka co chciała osiągnąć przecież to nie ładnie wygląda czy ona się nie widzi, a ten jej gość jakiś taki wystraszony żenada poprostu

  • Gość pisze:

   Znowu Ty oglądasz. Tyle w temacie.

 • Gość pisze:

  Stać ją to kupuje. Was by było stać też byście kupowali a w większości gadżety dostają od producentów i mają to reklamować.

  • Gość @ pisze:

   Lansuje się,gwiazdorzy, zwraca uwagę w pusty bezsensowny sposób, teraz jeszcze te głupoty.Co z tymi pseudo celebrytka mi!

 • Gość pisze:

  Ooooo nic nie powiedziała o byłym mężu! Dziwne. Ona żyje tylko z narzekania na swojego byłego swojej rodziny. A wózek napewno dostała.

  • Gość 1 pisze:

   Lansuje się,gwiazdorzy, zwraca uwagę w pusty bezsensowny sposób, teraz jeszcze te głupoty.Co z tymi pseudo celebrytka mi!

 • Gość pisze:

  Nie ma jej czego wyrzucać, bo zapewne dostała od sponsora.

 • Bxxx pisze:

  Wystawia swoje i swoich dzieci intymne sprawy na forum publiczne a potem pretensje że ktoś skrytykował. Czy wszyscy mają się zachwycać jej osobą

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×